6 věcí, které by se muži měli naučit od žen

6 věcí, které by se muži měli naučit od žen
Karol / muži učit se vlastnosti ženy

Ženy se toho sice mají spoustu co učit od mužů, ale to rozhodně ještě neznamená, že se muži nemají co naučit od žen. Měli by začít hned s těmito šesti věcmi.

1. Nakupovat

Nakupovat ženy umějí výborně, ale není to jen o utrácení peněz. Vždycky naprosto přesně vědí, co jim doma právě došlo a dokáží to nakoupit v té nejvýhodnější akci.

2. Pamatovat si důležitá data

Narozeniny, svátky a výročí, to jsou věci, jejichž data si muži zkrátka nedokáží zapamatovat. To ženy to naopak zvládají s přehledem a to k tomu nepotřebují ani kalendář.

3. Manipulovat s ostatními

Stačí jeden pohled správným směrem a žena vždy dostane co potřebuje, a to je něco, co by se od ní měl muž naučit, protože by se mu to někdy mohlo zatraceně hodit.

4. Plánovat

Buďme upřímní, muži na plánovaní věcí prostě moc nejsou a měli by se to od žen rychle naučit, aby se jim už nikdy nestalo, že si naplánují dvě schůzky na stejnou hodinu.

5. Dělat pět věcí najednou

Ženy mohou zároveň pracovat, telefonovat, vařit a ještě se starat o dítě. Přesto všechno jsou všechny tyto činnosti ve výsledku stejně kvalitní. A to by se muži měli naučit!

6. Ignorovat rýmu

Pánové, rýma prostě není nemoc, kvůli které nemůžete fungovat, i když dokáže být zatraceně nepříjemná!

Co dalšího by vás o ženách a mužích mohlo zajímat? Podívejte se na 6 věcí, které by se ženy měly naučit od mužů, Věci, které chtějí muži od žen úplně nejvíc a Co si muži doopravdy myslí, když říkají tyto věty.