6 věcí, které dnes musí mít každá holka

6 věcí, které dnes musí mít každá holka
Karol / být IN moderní holka

Jste IN a zapadáte do dnešního světa nebo jste naopak totálně mimo? Pokud máte těchto šest věcí, bez kterých se dnešní holka neobejde, možná vás společnost mezi sebe přijme. V opačném případě si hledejte kamarády jinde.

1. Módní blogísek

Vy ještě nemáte módní nebo jakýkoliv jiný blog, kde byste mohly sdělovat světu, že jste nejlepší a nejúžasnější a že právě vy máte svým čtenářům co předat? Tak si ho honem rychle založte, protože bez něj nemůžete v dnešním světě prakticky přežít. A navíc dostanete spoustu čínského oblečení zcela zdarma.

2. Vlastní názor

S tím souvisí i vlastní názor na svět, který rozhodně musíte mít (až na názor na palmový olej, ten samozřejmě musíte sdílet s ostatními, i když vlastně vůbec netušíte o co jde), jinak vás totiž nikdo nebude brát vážně.

3. Hodinky Daniel Wellington

Pokud ještě nemáte tyto minimalistické hodinky, které stojí zhruba tolik, kolik bude vaše první výplata po škole a vypadají přesně jako ty z reklamního katalogu, kde budete vybírat vánoční dárky pro natištění firemního loga, tak si je koukejte honem rychle pořídit!

4. Peníze na zaplacení útraty

V dnešní době už není vždycky pravidlem, že za vás útratu zaplatí muž nebo hoch, se kterým se zrovna nacházíte u stolu. Raději u sebe mějte vlastní finanční prostředky, abyste v místní putice nakonec nemusely ještě  mýt nádobí.

5. YouTube kanál

Chcete uspět v dnešním světě? Pak si založte vlastní YouTube kanál, na kterém ale musíte mít alespoň několik tisíc odběratelů, protože jinak o vás vůbec nikdo nezavadí. K natáčení úspěšných videí samozřejmě musíte mít i ten správný předražený aparát, který vám videa natočí.

6. Fotogenická stehna

Prohlídněte si na Instagramu stehna svých oblíbených uživatelek a zjistíte, že je mají tak nějak správně hubená a fotogenická. Chcete mít také hodně sledovatelů na této sociální síti? Pak začněte cvičit nebo používat Photoshop.

Mohlo by vás také zajímat 10 věcí, které nedělá správná žena10 věcí, které by měla nosit v kabelce každá žena nebo 10 věcí, které by měla zvládat každá žena.