6 věcí, na které myslete, když si pořizujete selfie

6 věcí, na které myslete, když si pořizujete selfie
Karol / fotit se fotka fun obličej selfie

Patříte mezi ty, kteří mají neustálou potřebu fotit svůj obličej a to nejlépe ze všech možných úhlů? Než svůj obličej zvěčníte a vystavíte světu, myslete na těchto několik věcí.

1. Na zuby

Zuby jsou v našich krajích ještě docela opomíjená záležitost, přitom na nich ale tolik záleží. Schválně zkuste na instagram vystavit selfie se žlutými zuby a oproti tomu selfie, kde si zuby vybělíte a pak pozorujte, která fotka nasbírá víc lajků. Hádat můžete jen jendou.

b-2

2. Na pozadí

Až si příště budete pořizovat selfie, dejte si pozor na to, kde se fotíte. Reklamní cedule a paneláky za vaší hlavou rozhodně nebudou nic pěkného.

bbb-2

3. Na filtry

Když ke své selfie přihodíte nějaký zajímavý a barevný filtr, fotka bude daleko krásnější a sklidíte s ní tak mnohem větší úspěch než s fotkou, která je čistě bez filtru. Je to statisty dokázané!

bbbb

4. Na beďary

Na vaše beďary na fotkách není nikdo zvědavý. Než někomu vaši nejnovější selfie fotku ukážete, nejprve své pleťové nedokonalosti řádně vyretušujte.

bb

5. Na obočí

Nejen dokonalý bílý úsměv hraje na fotkách roli, ale je to i vaše perfektně upravené obočí, které vám na sociálních sítích může zaručit velké množství fanoušků. Takže šup šup ať už jste objednaní na kosmetiku!

bbbbb

6. Na prst v hledáčku

Až se příště budete fotit, dávejte si pozor na prst, který se může nechtěně zaplést do hledáčku a bude pak na fotce vidět. Nejde vám bez toho zmáčknout tlačítko spuště? Pořiďte si selfie tyč.

b

Přečtěte si také 5 tipů, jak vypadat dobře na fotkách5 nejtrapnějších věcí, kterých se nevědomky dopouštíte na Instagramu a 5 důvodů, proč vás nikdo nesleduje na Instagramu.