7 typů lidí, které potkáte ve večerce u Vietnamců

7 typů lidí, které potkáte ve večerce u Vietnamců
Karol / fun nakupovat potraviny samoobsluha večerka Vietnamci

Nejspíš sami neznáte nikoho, kdo by alespoň čas od času nezašel koupit nějakou chybějící potravinu do sámošky k Vietnamcům. Tady je sedm lidí, které tam ale potkáte nejčastěji a téměř vždy.

1. Zbloudilého turistu

Zbloudilý hladový turista ví, že když zaskočí do sámošky k Vietnamcům, vždycky tam najde přesně to co zrovna potřebuje. U něj doma totiž taky takovou má, takže ví, kde má zboží hledat. Vietnamci jsou jistota.

shutterstock_173292284

2. Vyhořelou matku

Vyhořelá unavená matka rychle zaběhne k Číňanovi, koupí cigára, aby se trochu uklidnila a může si být jistá, že šikmooký prodavač jí na rozdíl od běžného trafikanta nebude soudit. Je mu to totiž jedno, hlavně že prodává.

shutterstock_176089463

3. Unavenou masérku

Unavená masérka skončí s masáží posledního klienta pozdě večer, kdy už mají ostatní obchody zavřeno. Vietnamec má otevřeno i v deset večer, takže si konečně může koupit něco k večeři.

shutterstock_369193787

4. Zoufalce před výplatou

Zoufalec před výplatou nemá peníze na nic jiného, než na čínskou polívku z pytlíku. A tu vždycky najde v sámošce u Vietnamců.

shutterstock_374366332

5. Zvídavého nezletilce

Zvídavý puberťák, který si chce koupit krabičku cigaret a nějaký ten alkohol, ví, že musí zajít k šikmookým. V běžném obchodě nebo trafice by po něm chtěli občanku.

shutterstock_467917700

6. Food blogerku

Možná si myslíte, že food blogeři nakupují jen v těch nejvyhlášenějších obchodech, ale není to pravda. V sámošce u Vietnamců totiž seženou to nejvykreslenější a nejdokonalejší ovoce a zeleninu pod sluncem, co naplat, že se pak nedá jíst.

shutterstock_249399805

7. Nadrženého milence

Nadržený milenec, který shání ochranu o půlnoci, neuspěje jinde, než právě u Vietnamců nebo na benzínové pumpě, jenomže ta je v nedohlednu.

shutterstock_514795453

Mohlo by vás také zajímat 5 tipů, jak kluka neodradit už na prvním rande5 situací, kdy ženy nemají chuť na sex a 5 věcí, které udělejte bezprostředně po oslavách Nového roku.