Jak si zvětšit prsa i bez plastiky?

Jak si zvětšit prsa i bez plastiky?
Karol / bez plastiky fun prsa zvětšit prsa

Každá ženská touží mít alespoň nějaká prsa a nejen tzv. lentilky pod kobercem. Zvětšit prsa se ale dají i bez plastiky, jen musíte vědět jak správně na to. Některé triky jsou fajn, jiné zase nic moc :-).

Hodně jezte

S jídlem roste nejen chuť, ale i prsa a to docela dost! Bohužel kvůli tuku, který z jídla získáváte, vám neporostou jenom prsa, ale i břicho a zadek. Takže tahle metoda funguje sice rychle, ale výsledek asi nebude přesně podle vašich představ. Záleží ovšem na prioritách.

Vsaďte na make-up

Chcete zvětšit prsa bez plastiky? Můžete diváka přelstít optickým klamem a to tak, že si prsa namalujete makeupem přesně podle návodu v tomto videu. Výsledek je skutečně dokonalý, jen to chce spoustu času a trpělivosti

Pořiďte si vhodné prádlo

I vhodným prádlem se dají vykouzlit zázraky. Díky kvalitní a dobře padnoucí podprsence můžete svá prsa zvětšit až o dvě velikosti. Invetice prakticky nulová a výsledek perfektní!

Musíte otěhotnět

Těhotenství je asi nejméně sympatická varianta, ale skutečně funguje. Díky těhotenským hormonům se totiž prsa běhěm těhotenství zvětší o jednu velikost a když potom porodíte a budete kojit, získáte navíc ještě další dvě a to zcela zadarmo!

Zajímáte se o krásu? Pak si přečtěte také 5 důvodů, proč jsou krásné holky stále bez chlapa5 věcí, které se můžou stát, když si zapomenete dát na obličej make-up a Tipy, jak si odlíčit make-up bez odličovače.