Několik tipů, jak přežít neustále se střídající počasí

Několik tipů, jak přežít neustále se střídající počasí
Karol / aprílové počasí jaro počasí zima

Zima nebo jaro? Máte už také plné zuby toho, jak si s námi počasí dělá co se mu zrovna zachce? Tady je několik tipů, jak tohle šílené střídání teplot přežít.

Obalte nervy

Jeden den je 15 stupňů a hned ten další sněží. To nechce nic jiného, než obalit nervy a obrnit se trpělivostí. Jak? Nakupte si třeba velkou zásobu čokolády, protože cukr funguje na nervy bezvadně. Ti, kteří sladké zrovna nemusí, mohou do žaludku poslat něco trochu tvrdšího.

Choďte do sauny

Sauna je dobrá na imunitu a tu v tomto bláznivém počasí rozhodně potřebujete. Hlavně si po sauně nezapomeňte dát ledovou sprchu nebo skočit do ledové kádě, protože jinak nebude mít saunování ten správný efekt.

Neuklízejte kabáty

Zimní kabáty nechte pro jistotu venku. Když totiž vyrazíte ven jen v lehké bundě, dost možná si uženete ošklivou chřipku. Něco na tom pořekadlu „březen, za kamna vlezem“ bude asi pravda.

Kupte si auto

Když si koupíte auto, můžete mít jistotu, že vám nebude ani horko, nezmoknete, neofouknete a dokonce vám na hlavu nespadne ani jediná vločka sněhu. Pokud se ale ještě dočkáme chumelenice, možná si k tomu autu kupte i řetězy!

Hledejte pozitiva

Jak přežít to neustále se střídající počasí? Hledejte na každém to pozitivní. Radujte se ze sněhu, ze slunce, ale i z deště. Přeci se nenecháte jen tak něčím rozhodit.

Těšíte se na jaro? Přečtěte si 5 způsobů, jak přivítat jaro6 způsobů, jak se připravit na jaro a 5 způsobů, jak se rozloučit se zimou.