Patery sluneční brýle, bez kterých nemůžete existovat ani v zimě

Patery sluneční brýle, bez kterých nemůžete existovat ani v zimě
Karol / brýle sluneční brýle trend

Sluneční brýle chrání naše oči před nepříjemným zářením slunečních paprsků. V posledních letech se ale staly něčím mnohem víc, staly se módním doplňkem, který nosíme za každého ročního období a za každého počasí, prakticky i když prší. Bez kterých slunečních rýlí nemůžete existovat ani v zimě?

1. Pilotky

Pilotky nebo jim říkejte třeba aviatorky, každopádně jde o brýle, které dřív nosili piloti či letci, proto získaly tento originální název. Hodit se vám budou naprosto ke všemu, v létě, v zimě, ke sportovním věcem i na párty.

hhh

2. Kulaté

S kulatými brýlemi je docela sranda, proto by vám rozhodně neměly chybět. Můžete v nich vypadat elegantně, když se oblénete jako Audrey Hepburn, nebo retro a originálně, když si oblečete flanelovou kostkovanou košili třeba v kombinaci s chlupatou vestou.

hhhh

3. Zrcadlové

Brýle se zrcadlovými skly jsou naprostý základ a je úplně jedno jaký mají zrovna tvar. Perfektně vás schovají, když máte den blbec a dodají trešničku na dortu každému nudnému outfitu. Skvěle se budou hodit k vaší nové zimní lyžařské soupravě.

b

4. Nadčasové

Nadčasové, klasické a nevýstřední brýle by měl vlastit asi každý. Můžete po nich totiž sáhnout kdykoliv, když si nebudete sami sebou nebo svým oblečením zrovna jistí.

h

5. Za pár šupů

Pořiďte si tzv. brýle za pár šupů. Nemusí vypadat zrovna jako ty na obrázku, protože ty by vám byly nejspíš k ničemu, ale měly by to být takové brýle, které stály maximálně stovku nebo dvě, aby vám jich nebylo líto, když je jen tak hodíte do kabelky nebo batohu, případně je rozsednete při pikniku v parku.

hh

O trendech si přečtěte také 10 nejméně žhavých módních trendů na mužích10 nejméně žhavých trendů na ženách a 12 důkazů, že i v brýlích můžete být sexy.