Rande, o kterých holky doufají, že je nikdy nezažijí

Rande, o kterých holky doufají, že je nikdy nezažijí
Karol / milenci rande schůzka vztah

Jít čas od času na rande je docela fajn. Zvlášť, když je to s někým, kdo se vám i v celku líbí. O kterých typech schůzek s klukem ale holky doufají, že je nikdy nezažijí?

Rande přes seznamku

Holky tajně doufají, že se nikdy nebudou muset snížit k tomu, aby si chlapa hledaly přes seznamku a pak vyrazily na rande na slepo. Když už ale bohužel není jiná možnost, nedá se nic dělat.

shutterstock_351039971

Tiché rande

Rande, během kterého si s tím druhým nemáte co říct a jen tak mlčíte bez jediného slova, to je rande o kterém teda rozhodně nesní žádná holka. To může raději zůstat doma a koukat se na hloupé zamilované filmy.

shutterstock_172083521

Rande za peníze

Jít na schůzku, za kterou dostanete zaplaceno, jsou sice velmi rychle vydělané peníze téměř za nic, ale určitě ne rande, o kterém by holky tajně snily.

shutterstock_511024864

Rande s homosexuálem

Když jdete na rande s klukem, ze kterého se později vyklube homosexuál, to je tak trochu ponižující. To by šly holky snad na rande raději s lesbičkou.

shutterstock_507653947

Rande ve třech

Rande ve třech, na kterém vám někdo dělá křena, to je prostě nic moc. Pokud potřebujete s sebou na schůzku kámoše, pak jděte raději na pivo nebo na fotbal, pánové.

shutterstock_420462091

O randění si přečtěte také Triky jak překonat strach z prvního rande5 jídel, která si nedávejte na prvním rande a 6 věcí, na které buďte připravení, když vás čeká rande naslepo.