Situace, kdy raději nenoste bílou barvu

Situace, kdy raději nenoste bílou barvu
Karol / bílá barva bílé oblečení nosit bílou

Nosíte rádi bílé oblečení? Tak během těchto několika situací si ji raději odpusťte a vyměňte ji třeba za černou, červenou nebo jakoukoliv jinou barvu, kterou máte také rádi.

Když hlídáte děti…

Hlídání dětí může být někdy docela oříšek. Zvlášť tehdy, když se je snažíte nakrmit, nebo když se jim dostane do ruky něco, co tam rozhodně nepatří. Pokud nechcete vypadat jako když jste právě vylezli z popelnice, na hlídání dětí si oblečte jinou barvu.

Když jdete na svatbu…

Není zas až takové faux pas, když si na cizí svatbu oblečete bílé oblečení, ale přeci jen si vezměte raději něco jiného, protože v bílém by měla být jen nevěsta, popřípadě ženich.

Když uklízíte…

Chystáte se uklízet v bílém? Tak si oblečení nejen zašpiníte, ale ještě na něm perfektně uvidíte, jakou špínu doma ukrýváte, protože vám všechna skončí na triku nebo na kalhotách.

Když jdete na diskotéku…

Někdo by možná mohl namítat, že na diskotéku se chodí zásadně právě v bílém. Ne každý chce být ale středem pozornosti, když začne ve tmě zářit jako reflektor. Chcete-li raději splynout s ostatními tanečníky, oblečte si jinou barvu.

Když potřebujete zhubnout…

Ano, bílá barva rozšiřuje, takže pokud máte pár kilo navíc, zkuste bílou halenku vyměnit raději za tu černou. Černá barva dokáže s vaší linií doslova zázraky!

Co dalšího raději nedělejte? Podívejte se na 8 věcí, které nikdy nejezte, chcete-li zůstat hubení5 důvodů, proč nikdy nenosit rolák a 6 věcí, které nikdy nedělejte při jídle.