Triky jak předstírat, že se náramně bavíte

Triky jak předstírat, že se náramně bavíte
Karol / bavit se fun předstírat zábavu zábava

Občas se ocitneme někde, kde je třeba předstírat, že se náramně bavíme, i když nás to tam ve skutečnosti dost štve. Zkuste pár triků, jak zábavu co nejlépe předstírat.

Vždycky mějte drink

Když jste někde na večírku, party nebo zábavě, musíte mít před sebou na stole drink a to i tehdy, když vůbec nepijete a nebo se nebavíte. Lidi, kteří se přeci náramně baví, vždycky na večírku popíjejí nějaký alkohol, ne?

Tančete a smějte se

Jak lépe dát najevo výbornou zábavu, než pomocí tance a hlasitého smíchu? Proto musíte tančit, když bude hrát nějaká hudba, možná i zpívat a v každém případě se velmi nahlas smát.

Debatujte

Když budete sedět v koutě a nebudete se s nikým bavit, asi těžko vám někdo uvěří, že se náramně bavíte. Buďte středem pozornosti, mluvte, debatujte a diskutujte a všichni vám to spolknou i s navijákem.

Rozdávejte „vizitky“

Nemusíte doslova rozdávat vizitky, ale rozdávejte kontakt na vás a berte si kontakty i na ostatní. Oni si tak budou myslet, že jste se bavili a máte zájem se sejít znova třeba při jiné příležitosti. To kdybyste se přeci nebavili, nebudete si na nikoho brát telefon ani jiný kontakt.

Přečtete si také Triky jak předstírat, že jste superhrdina5 tipů, jak předstírat zamilovanost a Triky jak předstírat, že jste v pohodě.