20 nejlepších fotek z dronů roku 2016

20 nejlepších fotek z dronů roku 2016

V právě uplynulém roce bylo těchto 20 fotografií vyhlášeno v různých kategoriích jako nejlepší. Spojuje je jediné – všechny byly pořízeny z letících dronů!

Niagara-Falls-by-Ryanjones-768x512
Niagara-Falls-by-Ryanjones@dronestagr.am

Bird-attack-in-French-Polynesia-by-Actua-drone-768x408
Bird-attack-in-French-Polynesia-by-Actua-drone@dronestagr.am

Bogata-Forest-Romania-by-Deepluero-768x512
Bogata-Forest-Romania-by-Deepluero@dronestagr.am

Cable-Beach-by-Todd-Kennedy-768x431
Cable-Beach-by-Todd-Kennedyo@dronestagr.am

valensole-Provence-France-by-Jcourtial-768x512
valensole-Provence-France-by-Jcourtial@dronestagr.am

Copacabana-Rio-de-janeiro-Brazil-by-Ulysees-Padihla-768x512
Copacabana-Rio-de-janeiro-Brazil-by-Ulysees-Padihla@dronestagr.am

Rock-Climbing-Moab-by-Max-Seigal-768x512
Rock-Climbing-Moab-by-Max-Seigal@dronestagr.am

Basilica-of-Saint-Francis-of-Assisi-Umbria-Italy-by-Fcatutto-768x512
Basilica-of-Saint-Francis-of-Assisi-Umbria-Italy-by-Fcatutto@dronestagr.am

Summer-Camp-Amadores-Gran-Canaria-Spain-by-Karolis-Janulis-768x512
Summer-Camp-Amadores-Gran-Canaria-Spain-by-Karolis-Janulis@dronestagr.am

Huanine-by-Helene-Havard-768x534
Huanine-by-Helene-Havard@dronestagr.am

Vernazza-cinque-terre-italy-by-jcourtial-768x512
Vernazza-cinque-terre-italy-by-jcourtial@dronestagr.am

Miedzyzdroje-plaża-Poland-by-Drone-Expert-768x512
Miedzyzdroje-plaża-Poland-by-Drone-Expert@dronestagr.am

Guntur-Andhrapradesh-India-by-Aurobird-1-768x512
Guntur-Andhrapradesh-India-by-Aurobird@dronestagr.am

Piton-de-la-Fournaise-Volcano-by-DroneCopters-768x431
Piton-de-la-Fournaise-Volcano-by-DroneCopters@dronestagr.am

Ski-race-Adzhigardak-Asha-Russia-by-Maksim-tarasov-768x431
Ski-race-Adzhigardak-Asha-Russia-by-Maksim-tarasov@dronestagr.am

Huia-dam-New-Zealand-by-Brandon-Dixon-768x512
Huia-dam-New-Zealand-by-Brandon-Dixon@dronestagr.am

Stirling-Alberta-Canada-by-Aero-Retina-Optics-768x512
Stirling-Alberta-Canada-by-Aero-Retina-Optics@dronestagr.am

Swarm-of-Sheep-by-thedon-768x512
Swarm-of-Sheep-by-thedon@dronestagr.am

Yasawa-Islands-Fiji-by-Captain-Salty-768x512
Yasawa-Islands-Fiji-by-Captain-Salty@dronestagr.am

Big-Buddha-Ushiku-Daibutsuby-cliechti-768x512
Big-Buddha-Ushiku-Daibutsuby-cliechti@dronestagr.am

Zdroje: www.dronestagr.am a autoři uvedení u fotografií

Baví vás neobvyklé záběry? Zkuste taky:

Úchvatné fotky! Láva teče z útesů, jako horké želé!

12 nejkrásnějších fotek měst z oběžné dráhy

12 orbitálních pohledů na skleníky, farmy a zemědělce