6 celebrit, které mají pojištěné různé části těla

6 celebrit, které mají pojištěné různé části těla

AMERICA FERRERA (zuby)

Herečka, která se proslavila seriálem „Ošklivka Betty“, je ve skutečnosti krásná žena. S mimořádně krásným úsměvem. A právě tento úsměv využil v reklamní kampani jeden výrobce ústní vody a při té příležitosti nechal zuby Americy pojistit na 10 miliónů dolarů.

KYLIE MINOGUE (zadek)

Australská herečka a pop zpěvačka je považována za jednu nejvíc sexy celebritu na světě. Při své turné k albu Kiss Me Once si ho nechala pojistit na 5 milionů dolarů.

HEIDI KLUM (nohy)

Jedna z nejúspěšnějších světových modelek si z celého těla váží nejvíc svých nohou! Každou z nich má pojištěnou na 2 miliony dolarů!

DOLLY PARTON (prsa)

Tahle letitá country hvězda je v USA obrovská celebrita. A i přes pokročilý věk si cení svého těla. Respektive ňader. Každé z nich má pojištěno na 300 000 dolarů.

DANIEL CRAIG (celé tělo)

Současný představitel Jamese Bonda si nechal pojistit při natáčení filmu Quantum of Solace celé tělo na 9,5 milionu dolarů. Pojišťovna ho pojistila přesto, že ve filmu dělal sám řadu kaskadérských kousků.

JENNIFER LOPEZ (celé tělo)

A nejdražší celebritou z tohoto článku je zpěvačka Jennifer Lopez. Ta si svoje dokonalé tělo cení na 27 milionů dolarů a pojišťovny s ní souhlasí. WOW. 😀

ZAJÍMÁTE SE O CELEBRITY? PODÍVEJTE SE JEŠTĚ NA:

Jak by dopadly celebrity, kdyby vypadaly jako z obrázků od fanoušků? 

10 ženských celebrit, kterým sluší tmavé vlasy víc než světlé  

Zakomponoval sebe do fotek známých celebrit. To musíte vidět!