Jak by vypadaly známé ženy s pleší?

Jak by vypadaly známé ženy s pleší?
lbr / Celebrity galerie koláž photoshop pleš vlasy ženy

Předem zaspoilerujeme, že to není zrovna příjemný pohled. Pleš prostě ženám příliš nesluší, a tak jsme rádi, že takhle dámy dopadly jen po úpravě ve Photoshopu.

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

Více celebrit? Mrkněte ještě na 10 celebrit, které se oblékly jako matraceJak by vypadaly celebrity s malými ručičkami? a Když se dvě celebrity spojí v jednu.

A teď pro vás máme skvělou nabídku na tento víkend. Šesti z vás, kteří první napíší na adresu redakce@humr.cz, dáme vstup na sobotní den na pražském Erofestu 2016. Mezinárodní erotický veletrh EROFEST se uskuteční 12. – 13. listopadu 2016 v Praze na výstavišti PVA Expo Letňany. Tato jedinečná akce bude poprvé nejen o erotice, ale i o módních trendech, plastické chirurgii a dalších souvislostech. Veletrh je cílený jak na jedince, tak i na mladé i starší páry, kteří chtějí poznat novinky ze světa erotických pomůcek. Prezentována bude i plastická chirurgie, vířivky, povzbuzovací a konzumační prostředky, tetování, spodní prádlo i kostýmy. Součástí veletrhu bude i večerní akce plná doprovodného programu. Jak to na Erofestu vypadá se můžete podívat ve videu.

Tak co, už píšete?