Viděli jste nejerotičtější reklamu v historii? Režírovala ji herečka Penelope Cruz!

Viděli jste nejerotičtější reklamu v historii? Režírovala ji herečka Penelope Cruz! Viděli jste nejerotičtější reklamu v historii? Režírovala ji herečka Penelope Cruz!
oskar romero / fun Penelope Cruz reklama spodní prádlo

TOHLE BY NEMĚLI VIDĚT: TVOJE MÁMA, TVŮJ ŠÉF, TVOJE DÍTĚ. PŘIHLAS SE RADĚJI PŘES FACEBOOK

I když jde o reklamu (či lépe řečeno krátký film), která je už tři roky stará, odborníci v reklamním byznysu se shodují, že jde o nejvíc sexy reklamu v historii. Režírovala ji herečka Penelope Cruz pro značku Agent Provocateur a odstartovala její úspěšnou kariéru v reklamním byznysu.

Chcete se podívat na další sexy reklamu od Penelope Cruz a Agent Provocateur? Tady je:

Herečka Penelope Cruz režírovala další reklamu na dámské spodní prádlo. A je to pecka!

A teď pro vás máme skvělou nabídku na tento víkend. Šesti z vás, kteří první napíší na adresu redakce@humr.cz, dáme vstup na sobotní den na pražském Erofestu 2016. Mezinárodní erotický veletrh EROFEST se uskuteční 12. – 13. listopadu 2016 v Praze na výstavišti PVA Expo Letňany. Tato jedinečná akce bude poprvé nejen o erotice, ale i o módních trendech, plastické chirurgii a dalších souvislostech. Veletrh je cílený jak na jedince, tak i na mladé i starší páry, kteří chtějí poznat novinky ze světa erotických pomůcek. Prezentována bude i plastická chirurgie, vířivky, povzbuzovací a konzumační prostředky, tetování, spodní prádlo i kostýmy. Součástí veletrhu bude i večerní akce plná doprovodného programu. Jak to na Erofestu vypadá se můžete podívat ve videu.

Tak co, už píšete?