4 největší mužská tajemství

4 největší mužská tajemství
Karol / muž tajemství tajit

Chcete znát čtyři největší mužská tajemství, která se snaží před ženami tajit? Věřte, že je dost možná ani znát nechcete. Proto jsou to přeci tajemství!

1. Plat

Chytrý muž svému okolí nikdy neprozrazuje výši svého platu. Pokud by byl moc vysoký, ženy by se na něj mohly lepit jenom kvůli tomu. Pokud by byl zase naopak moc nízký, žádná by ho nemusela chtít. Žena tedy sama musí přijít na to, kolik asi její partner vydělává, ale to až poté, co s ním začne chodit (samozřejmě z lásky).

shutterstock_367336784

2. Erotické sny a představy

Muži mají spoustu erotických snů i představ, ale bojí se o nich nahlas s partnerkou mluvit. Co kdyby se třeba lekla a utekla? Když na to půjdete z lehka a nejprve nastíníte situaci, mělo by to dopadnout dobře a odměnou vám pak bude dokonalé uspokojení.

shutterstock_303137849

3. Skutečný počet milenek

Ženy počet svých milenců dělí, muži počet svých milenek naopak násobí. Nikdy se tedy nedozvíte skutečný počet bývalých partnerek vašeho muže. A víte co? Možná je to takhle vlastně lepší.

shutterstock_407642968

4. Pracovní problémy

Pracovní problémy jsou velkým mužským tajemstvím, o kterém nechtějí nikdy nemluvit. Ani ale nemusí, protože každá vnímavá žena stejně velmi brzy odhalí, že má její partner pracovní problémy.

shutterstock_345950645

Chcete více mužských témat? Přečtěte si 6 důvodů, proč ženy žijí déle než muži5 mužských vlastností, které ženy vzrušují a 5 zbraní, které mohou muži ženám závidět.