5 důvodů, proč máte byt plný věcí, které vůbec nepotřebujete

5 důvodů, proč máte byt plný věcí, které vůbec nepotřebujete
Karol / nepořádek nepotřebné věci plný byt

Válí se vám po bytě mraky věcí a vy si ještě pořád myslíte, že je všechny potřebujete? Nepotřebujete, ale neustále se vymlouváte a tvrdíte sobě i ostatním, že ano. Tady je 5 důvodů, proč se vám věci doma úplně zbytečně hromadí a zabírají tolik důležité místo!

1. Co kdyby náhodou…

Některé věci jste chtěli vyhodit už několikrát, ale pokaždé, když je chytnete do ruky, řeknete si, že by se vám ještě mohly přeci jen hodit. Celá akce nakonec skončí tak, že věc položíte na místo, kde jste ji původně vzali a necháte ji tam ležet několik dalších měsíců. Proto máte byt plný věcí, které vlastně vůbec nepotřebujete.

2. Suvenýry

Proč máte doma málo místa? Protože si vozíte z dovolených a výletů mraky zbytečných suvenýrů, které je vám pak líto vyhodit. Existuje jedno jediné možné řešení – příště si už domů raději nic nevozte!

3. Hubnutí a přibírání

Kupujete si spoustu oblečení, o němž si myslíte, že do něj zhubnete. Bohužel ale většinou nezhubnete a doma se vám pak hromadí spoustu věcí, které nenosíte, nikdy jste nenosili a  ani nikdy nosit nebudete.

4. Památeční předměty

Je naprosto jasné, že památeční předměty jako jsou věci po babičce se prostě nevyhazují, ale ani všechny předměty, které vám babička darovala nebo zanechala nejsou vždy tolik cenné. Pokud se jedná o naprosté zbytečnosti, raději je vyhoďte, nebo se pak nemůžete divit, že máte byt plný věcí, které nepotřebujete.

5. Výmluvy na dárky

Výmluvy na dárky jsou běžná praxe. Dárků by se prostě člověk neměl zbavovat a proto nám tak často zabírají místo, které by se dalo využít daleko efektivněji!

Fotky: www.style-card.co.uk