5 důvodů, proč se vám ostatní vyhýbají

5 důvodů, proč se vám ostatní vyhýbají
Karol / chodit okolo kroužit okruh vyhýbat se

Pokud okolo vás ostatní krouží, dělají, že vás nevidí nebo si před vámi dokonce zacpávají nos, nejspíš je něco špatně. 5 důvodů, proč se vám ostatní vyhýbají, vám třeba pomůže situaci vyřešit.

1. Zapomněli jste se vykoupat

Jestli se vám ostatní vyhýbají obloukem, v MHD si vedle vás nikdo nechce sednout a kolegové nebo kamarádi na vás mluví maximálně přes telefon, pravděpodobně jste si zapomněli dát sprchu a smrdíte!

2. Jste protivní a vzteklí

Možná jste na ostatní moc protivní, vzteklí a neustále okolo sebe prskáte. S takovými lidmi se nikdo bavit nechce, takže zařaďte zpátečku a začněte se trochu víc usmívat.

3. Pořád něco chcete

Pokud patříte mezi loudili a osoby, které po někom neustále něco chtějí, ani se nemůžete divit, že se vám ostatní vyhýbají. Zkuste se pro jednou překonat a udělat některé věci bez cizí pomoci.

4. Stěžujete si

Upřímně, nikdo není zvědavý na někoho, kdo si pořád jen na něco stěžuje. Není nic špatného na tom si občas zanadávat na svět, ale všeho s mírou!

5. Vypadáte podezřele

Podivínům a ostatním podezřelým stvořením se zkrátka ostatní snaží vyhnout obloukem. Pokud tedy patříte mezi ně, není se čemu divit.

Fotky: www.uncannyflats.com; www.express.co.uk