5 mužských vlastností, které ženy vzrušují

5 mužských vlastností, které ženy vzrušují
Karol / muž mužské vlastnosti vzrušovat žena

Nejen chlapské tělo, ale i mužovi vlastnosti dokáží ženu vzrušit. Není jich mnoho, proto byste na nich měli zapracovat a zařadit je do svého života co nejvíce. Kterých pět vlastností to bývá nejčastěji?

1. Odvaha

Odvaha je to, co ženy na mužích skutečně vzrušuje. Není nad to, když se muž třeba právě kvůli své ženě vrhne do nějakého nebezpečí, to se pak žena prakticky nedokáže vzrušením udržet. Kromě toho si muže potom o mnoho více cení.

shutterstock_422374993

2. Galantnost

Ano, galantnost skutečně není přežitek a ženy vzrušuje, když se k nim muž chová jako k opravdové dámě. Nosí květiny, skládá poklony, zaplatí účet, popřípadě odsune židli. Nezapomínejte na staré tradice!

shutterstock_260558906

3. Dominantnost

Dominantní muž rovná se sexy muž. Ukažte občas, že jste naprosto nad věcí a buďte trochu dominantní. Ženy jsou sice zvyklé postarat se o všechno samy, když ale ukážete svou dominanci, už z vás nespustíme zrak.

shutterstock_423741478

4. Starostlivost

Ženu vzrušuje, když vidí, že o ni má chlap zájem a že oni má starost. Zajímejte se, starejte se a opečovávejte a všechny ženy vám skočí kolem krku!

shutterstock_391663060

5. Úspěch

Ani úspěch není vlastnost, která by nás odpuzovala, naopak. Když má žena vedle sebe úspěšného muže, úspěch mu nezávidí, ale dokonce přeje, navíc si vedle něj připadá dobře, zajištěná a tudíž v bezpečí.

shutterstock_404719549

O mužích by vás také mohlo zajímat 5 věcí, které ženy na mužích vůbec neřeší5 zbraní, které mohou muži ženám závidět a 5 věcí, kterých se chlapi bojí.