5 tipů, jak oslavit Valentýna o samotě

5 tipů, jak oslavit Valentýna o samotě
Karol / fun samota svátek zamilovaných Valentýn

Čeká vás letošní Valentýn úplně o samotě, bez partnera, partnerky nebo kamarádů? Pak si přečtěte pár tipů, jak ho oslavit o samotě a nemít z toho deprese.

Filmový večer

Budete na Valentýna sami? Stáhněte si ty nejhloupější filmy, na které by se s vámi stejně nikdo nechtěl koukat, a pusťte se do filmového maratonu. K tomu si nezapomeňte koupit brambůrky, tyčinky, sladké donuty a další věci, ze kterých byste po jejich konzumaci jindy měli ty nevětší výčitky svědomí. Na Valentýna o samotě se smí jíst totiž úlně všechno.

Lovení v baru

Vadí vám domácí samota? Oblečte si to nejlepší co ve skříni máte a vyrazte lovit do baru. Nakonec se vám třeba podaří oslavit Valenýna ve dvou. A pokud ne, alespoň se mírně přiopilí trochu pobavíte a poznáte pár nový lidí, kteří jsou na tom momentálně stejně jako vy.

Vana plná bublin

Vanu plnou bublin si zasloužíte nejen na Valentýna. Pokud na ni ale jindy nemáte čas a čeká vás svátek zamilovaných o samotě, napusťte si vanu, přidejte pár voňavých olejů, zapalte si svíčky a prostě jen tak relaxujte!

Saunový svět

Nemáte dostatečně dobrý nápad na Valentýna, kterého musíte strávit o samotě bez partnera a přátel? Zajděte si do saunového světa. Skvěle si tam odpočinete, uděláte něco pro své zdraví a třeba tam potkáte partnera pro zbytek života. Navíc ho hned uvidíte tak, jak ho pánbůh stvořil, takže vás po pár dalších schůzkách nečeká smutné překvapení.

Večer nad knihou

Zabořte se do knih, které si už dlouho chcete přečíst. Uvařte si k tomu třeba teplý čaj nebo horkou čokoládu a užívejte si toho, že máte konečně chvilku jen a jen pro sebe!

O svátku zamilovaných si přečtěte také 6 věcí, které rozhodně nedělejte na Valentýna12 zamilovaných tetování, kterými se inspirujte na Valentýna nebo 4 věci, které na Valentýna začněte shánět už teď.