5 tipů, jak vypadat dobře na fotkách

5 tipů, jak vypadat dobře na fotkách
Karol / fotky model modelka vypadat dobře

Jak to sakra dělá, že vypadá na každé fotce tak dokonale? Prozradíme vám tajemství, nikdo (až na naprosté výjimky) ve skutečností nevypadá tak, jako právě na fotkách. A jak tedy vypadat na fotkách co nejlépe?

1. Zkuste filtry

Nevypadáte na fotce, kterou jste právě teď vytvořili, úplně podle svých původních představ? Nevadí. Vyzkoušejte barevné filtry. Nabízí je dnes úplně každý telefon a pokud si nevyberete, zdarma si můžete stáhnout aplikaci, která vaše fotky dobarví do správného tónu.

shutterstock_535406932

2. Vybělte si zuby

Když budete mít žluté zuby, nikdy fotka nebude tak dokonalá, jak jste si představovali. Chcete-li se usmívat s pusou od ucha k uchu, budete si muset vybělit zuby. Že na tak drahou proceduru nemáte? Nezoufejte, aplikací pro bělení zubů a odstraňování beďarů je na internetu nespočet!

shutterstock_326964653

3. Nacvičte si hubené pózy

Před zrcadlem si pilně nacvičte pózy, které vám dělají hubené nohy a vosí pas. Až budete poskakovat před foťákem, budete naprosto přesně vědět, jak si máte stoupnout.

shutterstock_507414697

4. Noste rtěnku

Rtěnka dodá vašemu obličeji na fotkách ten správný šmrnc. Vyberte jen ten správný odstín, vybělte si zuby a fotka bude mít takový úspěch, o jakém se vám ještě nikdy nesnilo.

shutterstock_249892705

5. Zjistěte co vám lichotí

Zjistit co vám lichotí a sluší je základ nejen pro dokonalé fotky, ale i pro život. Sluší vám červená? Pak ji noste i na fotkách. Dělají vám světlé džíny velký zadek? Pak noste na focení černé kalhoty!

shutterstock_351646181

Přečtěte si také 8 tipů pro dokonalé fotky z vaší dovolené5 nejtrapnějších věcí, kterých se nevědomky dopouštíte na Instagramu a 5 důvodů, proč vás nikdo nesleduje na Instagramu.