5 věcí, díky kterým budete mít pocit, že už je léto

5 věcí, díky kterým budete mít pocit, že už je léto
Karol / fun léto mrznout těšit se na léto zima

Taky je vám taková šílená kosa? Pak v tom rozhodně nejste sami a přestože je léto ještě hodně daleko, tady je pár věcí, díky kterým budete mít alespoň pocit, že by mohlo jednou přijít.

1. Opalovací krém

Zkoušeli jste někdy uprostřed dlouhé zimy otevřít opalovací krém a namazat si s ním třeba ruce? Ta jeho vůně vám okamžitě připomene léto a dlouhé dny i večeři strávené válením se na pláži. Je až neskutečné, jak naše smysly umí fungovat. Takže pokud jste to ještě nezkoušeli, napravte to třeba dnes!

3

2. Mojito

Mojito vás sice příliš nezahřeje, za to vám ale připomene dokonalou letní atmosféru. Když při jeho pití navíc zavřete oči a sednete si k zavřenému oknu, když bude venku svítit slunce, budete mít pocit, že ležíte v baru na pláži.

4

3. Nové plavky

Slevami a výprodeji se to teď jenom hemží. Jděte si tedy pořídit nové plavky. Budete mít pocit, že léto už dorazilo nebo je alespoň za dveřmi a v létě to oceníte, protože budete mít nové plavky doslova za pár kaček.

1

4. Květinový a ovocný parfém

Pořiďte si květinový parfém nebo nějaký s vůní tropického ovoce a okamžitě to ve vás vyvolá letní pocity. Zkuste třeba nějakou vůni od Escady, ta po létě vysloveně volá.

2

5. Letní číslo časopisu

Letní číslo svého oblíbeného časopisu v trafice asi jen těžko seženete, ale pokud patříte mezi sběrače, dost možná vám nějaké leží doma. Počtěte si o létě a třeba budete mít pocit, že už se blíží.

5

O létě si přečtěte také 10 důvodů, proč se těšit až skončí léto5 míst, kam letos v létě musíte vyrazit a 7 tipů pro sexy léto.