5 věcí, které nedělejte při sexu

5 věcí, které nedělejte při sexu
Karol / co nedělat při sexu sex tabu

Které činnosti jsou při provozování sexuálních aktivit naprosto tabu? Do některých byste to možná ani neřekli.

1. Neupozorňujte na své nedostatky

Při sexu nikdy nemluvte o svých špecích na břiše, ochablých svalech nebo zarudlých a hnisajících beďarech. Jednak na tom není nic přitažlivého a navíc tak zbytečně upozorníte na své nedostatky, kterých by si jinak váš protějšek vůbec nevšiml.

2. Nebuďte online

Sexovat a zároveň smskovat, telefonovat nebo sledovat na Instagramu co zrovna dělají vaši oblíbení blogeři, je asi tak stejně sexy, jako líbat vlastní babičku. Opravdu nemusíte být online za každé situace. Jak by asi bylo vám, kdyby vaše partnerka nebo partner dělali u milovaní něco úplně jiného?

3. Nepředstavujte si někoho jiného

Pokud si při sexu musíte představovat někoho jiného, než s kým to právě vykonáváte, raději to ani nedělejte, když to vlastně chcete dělat s někým úplně jiným. Nebude z toho mít potěšení ani jedna strana.

4. Nesmějte se

Když se budete při sexu hlasitě smát, mohla by si to druhá strana špatně vyložit. Třeba by si váš partner nebo partnerka mohli myslet, že vám sex s nimi přijde směšný a že se vám vůbec nelíbí. Takže zatněte zuby a zasmějte se společně až po aktu.

5. Nežvýkejte

Při sexu nikdy nežvýkejte. Ani žvýkačku a ani jakékoliv jiné jídlo. Mohlo by vám totiž zaskočit a vy byste tak místo v rauši mohli skončit v nejbližší nemocnici.

V souvislosti se sexem by vás také mohlo zajímat 6 znamení, že máte nedostatek sexu10 znamení, že jste závislí na sexu nebo 5 sexuálních poloh pro hezčí postavu.