5 věcí, které se můžou stát, když si zapomenete dát na obličej make-up

5 věcí, které se můžou stát, když si zapomenete dát na obličej make-up
Karol / fun kosmetika make up obličej zapomenout

Každý den vytvářet na obličeji dokonalý make-up a večer tu krásu zase celou sundavat, to chce někdy docela kuráž. Jenže co všechno by se mohlo stát, když na make-up občas zapomenete?

1. Budou si myslet, že jste chlap…

Bez výrazných očních linek a pořádného nánosu řasenky si o vás ostatní možná budou myslet, že jste chlap. Zvlášť pokud nosíte opravdu silný make-up a ostatní vás bez něj vůbec neznají. Make-up dokáže vážně velké divy!

shutterstock_105876797

2. Budete vypadat nemocní…

Bez namalovaného obličeje a tmavšího make-upu, který dodá vašim tvářím ten správný šmrnc, budete vypadat jakože právě proděláváte hnusnou chřipku. Dost možná vás ale díky tomu pustí ze školy nebo z práce domů, ať se můžete vyležet.

shutterstock_483378856

3. Nebudete mít rande ani sex…

Bez make-upu se vám nejspíš nepodaří ulovit toho hřebce, po kterém už takovou dobu slintáte. Pokud se chystáte někoho sbalit a chcete, aby k něčemu došlo, raději si ten make-up neodpouštějte.

gg

4. Nebudete si muset na nic hrát…

Pravda je taková, že bez líčidel si nebudete muset na nic hrát. Pokud se najdou takoví lidé (a jakože najdou), kteří vás budou mít rádi i bez make-upu, máte vlastně v životě vyhráno!

shutterstock_530333416

5. Nebudete mít pupínky…

Pod silnou vrstvou make-upu nemůže vaše pleť dýchat a pak se na ní tvoří nevzhledné pupínky. Takže na všem špatném je potřeba hledat něco dobrého. Když tedy nebudete nosit make-up, budete mít zdravější pleť.

bb

O kosmetice si přečtěte také Tipy, jak si odlíčit make-up bez odličovače5 důvodů, proč se vůbec nikdy nelíčit nebo 5 tipů, jak využít kokosový olej.