5 věcí, kvůli kterým plýtváte časem

5 věcí, kvůli kterým plýtváte časem
Karol / čas plýtvání plýtvat časem

Času, který budeme na této planetě, máme skutečně málo, takže neplýtvejte drahocenným časem a už vůbec ne kvůli těmto pěti věcem.

1. Povídání si s blbcem

Povídat si s blbcem a případně ho třeba přesvědčovat o vaší pravdě nebo se mu snažit něco namluvit či vymluvit, to je jen skutečné plýtvání časem, které byste mohli normálně věnovat něčemu užitečnějšímu. Třeba rodině nebo záchráně planety, že jo…

2. Žehlení oblečení

Žehlení oblečení je jen obyčejná ztráta času, když ho budete nosit, samo se narovná. A když budete kupovat kvalitní materiály, vytáhnete oblečení z pračky už úplně narovnané. A ti, co žehlí ponožky a spoďáry, jsou úplně padlí na hlavu.

3. Nakupování v supermarketu

Nakupování v supermarketech zabere šíleně moc času, nevíte, kde co najít a ta cesta tam taky nějaký ten čas zabere. Dneska si můžete už všechno nakoupit online a dovezou vám to až před práh!

4. Věšení prádla

Nevěšte prádlo, je to ztráta času. Kupte si sušičku a čas, který byste jinak věnovali věšení prádla, využijte nějak víc smysluplně.

5. Čekání na kurýra

Čekání na kurýra je fakt šílená věc, kvůli které totálně plýtváte svým drahocenným časem. Nevíte, kdy přesně přijede a tak dřepíte doma a čekáte. On stejně nepřijede a pak tvrdí, že vás nezastihl. Nechte si balíky zasílat do práce nebo do přidružených shopů, ve kterých si zásilku můžete vyzvednout přesně podle svého plánu!

Přečtěte si také 4 věci, za které utraťte svoji první výplatu, 4 rady, jak vykouzlit holce úsměv na tváři a  4 triky, jak odolat sexuální bohyni.