5 způsobů, jak si vyleštit boty bez krému na boty

5 způsobů, jak si vyleštit boty bez krému na boty
Karol / leštit boty obuv vyčistit boty

V pořádně naleštěných botách budete vždycky vypadat o něco lépe, než v těch špinavých, ošuntělých nebo dokonce zablácených. Jak je ale vyleštit, když nemáte doma speciální krém na čištění obuvi?

1. Indulona

Došel vám krém na boty? Vsaďte na starou dobrou modrou indulonu. Trochu jí naneste na boty a rozleštěte hadříkem. Efekt je možná ještě lepší, než když použijete krém určený přímo na boty a určitě vás bude stát daleko méně peněz.

2. Sádlo

Je pravda, že velká vůně to asi nebude, ale sádlo funguje na lesk bot naprosto spolehlivě! Stačí trochu nanést na obuv a vyleštit kartáčem.

3. Odličovač na oči

Proč odličovač na oči? Protože ten obvykle obsahuje mastnou ingredienci, která je připravená zbavit vás zaschlé řasenky na očích. Stejně tak si hravě poradí s vyleštěním vašich bot. Zkuste to a výsledek uvidíte sami.

4. Pronto proti prachu

Přípravky na otírání prachu zanechávají na nábytku mastný filtr, aby se na něm neusazovala další vrstva. Stejným způsobem ochrání a naleští i vaše boty.

5. Jelení lůj

I jelení lůj dokáže s vaší obuví doslova zázraky. Naneste ho na boty, rozleštěte dle potřeby, ale už si ho pak nikdy nedávejte na rty! Asi by to nebyla úplná dobrota.

Fotky: www.facebook.com