6 kousků, které muži na ženách milují

6 kousků, které muži na ženách milují
Karol / co muži milují oblečení sexy žena

Chystáte se sbalit chlapa a nevíte, co si obléci na první rande? Tady je pár tipů, které kousky oblečení muži na ženách milují nejvíce a světe div se, není to jen o hlubokých výstřizích.

1. Minisukně

Ano, muži prostě odjakživa na ženách milují krátké sukně. Když na ně ovšem máte nohy, jinak můžete mít sukni sebekratší, ale chlapa na ni nesbalíte.

2. Džínové kraťasy

Když si vezmete džínové kraťasy a k nim tenisky, věřte, že bude slintat nejeden chlap. Pozor jen na jejich délku, ať zbytečně neukážete i místa, která by měla zůstat pro ostatní ukrytá.

3. Upnuté džíny

Správně střižené upnuté skinny džíny mohou být více sexy, než kdejaká minisukně. Musíte jen vědět, které vám správně padnou!

4. Šaty do áčka

Šaty nebo sukně áčkového střihu neskutečně podtrhují ženské křivky. Obujte k nim tenisky nebo lodičky a žádný muž vám jen tak neodolá.

5. Conversky

Věděly jste, že většině mužů se líbí víc holka, která má na nohách obuté plátěné tenisky, než ta, která se sotva potácí na vysokých kramflecích?

6. Bikiny

No a že se mužům na ženách líbí bikiny, to asi není žádné velké tajemství. Jen do nich do léta musíte správně vytvarovat postavu.

Mohlo by vás také zajímat Několik tipů, jak vrátit oblečení, které jste už rok nosili6 tipů, jak co nejrychleji prodat své staré oblečení a 4 důvody, proč nosit kožené oblečení.