6 párů bot, které nikdy nesmějí chybět v dámském šatníku

6 párů bot, které nikdy nesmějí chybět v dámském šatníku
Karol / boty móda musthave šatník

Bez bot člověk zkrátka nemůže existovat. Obuv ale už dávno neslouží jen k tomu, aby vám ochránila a zahřála nohy, ale je nezbytným módním doplňkem. Kterých šest párů rozhodně nesmí chybět v dámském šatníku?

1. Lodičky na vysoké jehle

Kvalitní kožené lodičky na deseti centimetrovém jehlovém podpatku jsou prostě naprostý základ! Každá noha v nich vypadá štíhlejší a celá postava působí víc sexy. Pokud se tedy rozhodnete jít s módou, ještě dnes vyražte koupit ty pravé!

2. Kožené kozačky

Jenže co když začne foukat studený vítr nebo napadne sníh? Pak nesmějí chybět kožené kozačky a to nejlépe v neutrální barvě – černé. Ať už mají podpatek či nikoliv, bude vám v nich vždycky krásně teplo a opravdu nikdy nevyjdou z módy.

3. Holinky

I gumáky si zaslouží své čestné místo v dámské šatníku. Když zvolíte ty správné, můžete v nich kromě louží vymetat i večírky. Platí pravidlo, že čím výraznější, tím lepší!

4. Pohodlné kotníkové

Pohodlné kotníkové boty jsou nestárnoucí klasika. Zvolte kožené na nízkém podpatku a můžete je nosit vlastně kdykoliv.

5. Pánský styl

Je libo trochu pánského stylu? Pořiďte si lesklé pánské boty. Můžete si je vzít k džínám, kalhotovému kostýmku, ale i k ulra krátké minisukni. Ať už vyberete jakoukoliv variantu, vždycky budou vypadat dobře.

6. Kecky

A když je pohodlí nade vše? Nesmějí chybět tenisky, které nazujete pokaždé, když už vám z ostatních bot budou umírat nohy! S trochou fantazie si je dokonce můžete vzít i ke slušným šatům.

Fotky: www.changingroom.cz; www.pinterest.com