6 rad, co dělat, když je vám smutno

6 rad, co dělat, když je vám smutno
Karol / plakát slzy smutno špatná nálada

Podzim může občas nabádat ke špatné náladě. Nenechte se ale zlákat a bojujte i když je vám zrovna šíleně smutno! Tady je pár rad, jak na to.

1. Milujte se a množte se

Je vám smutno? Pak si zalezte s partnerem či partnerkou pod deku a dál už jistě víte, jak máte postupovat. Milování ano, ale s tím množením si to nejprve dobře rozmyslete, mohlo by vám po tom být totiž ještě mnohem víc smutno, než doposud.

2. Uspořádejte párty

Na zlepšení nálady pomáhá hromada přátel, kteří vás budou bavit. Uspořádejte proto doma párty, nakupte dobré jídlo a pití a nenechte si špatnou náladou pokazit den!

3. Nadopujte se čokoládou

Že je čokoláda výborný lék na špatnou náladu, to ví asi každý. Nakupte si proto velké zásoby, nebo si skočte do nejbližší cukrárny na obří čokoládový dort. Pozor jen na ta kila navíc, která se mohou objevit, když vám bude smutno častěji.

4. Poznejte někoho, kdo je ještě smutnější

Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř. Rozhlédněte se okolo sebe a určitě zjistíte, že na tom zdaleka ještě nejste tak špatně.

5. Utíkejte nakupovat

Nákupy jsou skvělá terapie na léčbu špatné nálady. Najděte kreditní kartu, kterou máte pro nouzové účely a vyražte si koupit něco pěkného, co vám určitě zlepší pochmurnou náladu!

6. Nechte se hýčkat

A jak ještě na špatnou náladu? Nechte se hýčkat a opečovávat! Zajděte si na příjemnou masáž, manikúru nebo třeba do sauny.