6 tipů, jak si vybrat chlapa jako domácího mazlíčka

6 tipů, jak si vybrat chlapa jako domácího mazlíčka
Karol / chlap domácí mazlíček fun vybírat chlapa

Věděli jste, že chlapa si můžete vybírat úplně stejně, jako když jdete třeba do zverimexu pro nového domácího mazlíčka? Ano lze to, tak pozorně čtěte jak…

1. Ať je heboučký…

Váš výběr by měl směřovat na takového chlapa, který je heboučký a naomak takový „ňuňací“. Jedině tak budete mít jistotu, že se s ním bude perfektně mazlit a že vám bude fajn, když si na něj položíte hlavu.

2. Zjistěte si kolik toho sežere…

Jídlo dneska není žádná levná záležitost, takže než ho přivedete k sobě domů, tak si pořádně zjistěte, kolik toho sní, ať pak furt jen nestojíte frontu v obchodě nebo se zástěrou u plotny!

3. Pozor na padající chlupy…

Chlupy nejdou vůbec dolů, hlavně ne z nového gauče nebo oblečení, takže si před tím zjistěte, jestli príliš nepelichá, nebo budete později při úklidu vážně litovat!

4. Neměl by se honit za kočama…

Chcete, aby měl oči jen a jen pro vás? Pak se ujistěte, že se současně někde nehoní za jinýma kočkama. To přeci nemůžete potřebovat.

5. Na ocasu záleží…

Co je malé, to je hezké, ale o ocasu to bohužel neplatí. Takže se ještě před jeho výběrem ujistěte, že zrovna ta jeho velikost je pro vás ta pravá ořechová. Později se špatně reklamuje!

6. Rodokmen je důležitý…

Zjistěte si pár věcí o zemi jeho původu a celkově byste měli vědět něco o jeho rodině. To abyste měli jistotu, že se později někam nevytratí s vašima věcma nebo vás rovnou nevykopne z vašeho vlastního bytu.

Trochu vám to ve stávajícím vztahu skřípe? Přečtěte si 4 věci ve vaší domácnosti, které ničí váš vztah10 důvodů, proč ve vztahu nikdy nepodvádět nebo 5 chyb, které nejčastěji děláte na začátku vztahu.