6 věcí, které rozhodně nedělejte na Valentýna

6 věcí, které rozhodně nedělejte na Valentýna
Karol / láska svátek zamilovaných Valentýn

Svátek zamilovaných se pomalu ale jistě blíží. Oslavit ho můžete prakticky jakkoliv, ale těmto šesti věcem se raději vyvarujte.

1. Nechoďte do kina

Chodit na Valentýna do kina, to můžete jedině bez partnera nebo partnerky. Oslavovat totiž svátek tímto způsobem není to nejromantičtější řešení. Raději si nějaký film stáhněte, kupte si dobré víno a něco málo k snědku a udělejte si romantický večer ve dvou doma.

2. Nerozmnožujte se v parku

V parku se klidně rozmnožujte, ale ne na svátek zamilovaných, protože jednak nebudete jediní, kdo má tento nápad a navíc by vám v únoru mohla být trochu zima.

3. Zapomeňte na restaurace

Pokud si neuděláte rezervaci stolu ve své oblíbené restauraci alespoň dva měsíce před 14. únorem, pravděpodobně si nikde nesednete, protože už bude všude obsazeno zamilovanými páry.

4. Nežádejte o ruku

Žádat o ruku právě na Valentýna je ohrané a neoriginální. Partnerka by to buď mohla očekávat, takže by nebyla překvapená, nebo by si mohla myslet, že to děláte jen proto, protože na Valentýna se to prostě tak dělá. K žádosti o ruku raději zvolte nějaký „obyčejný“ den.

5. Nebuďte sami

Na svátek zamilovaných byste prostě neměli být sami. Pokud zrovna nemáte partnera nebo partnerku, buďte v tento den třeba s kamarádem nebo kamarádkou, abyste nepropadli depresi.

6. Nechoďte do obchodního centra

Nákupní centra jsou v tento den plná nejrůznějších reklamních akcí, všude je mraky lidí, kteří shánějí dárky pro svou polovičku na poslední chvíli a obchodníci se toho nebojí využít jakýmkoliv způsobem!

Potřebujete další valentýnské tipy? Přečtěte si také Tipy, jak na Valentýna ohromit, Kam vyrazit na Valentýna a 8 dárků, kterými urazíte každou ženu.