6 věcí, které vám otráví běhání

6 věcí, které vám otráví běhání
Karol / běh běhat otrávit běhání

Běhání se stává čím dál tím větším trendem. Běhá prakticky každý ať už jakýmkoliv způsobem. Těchto šest věcí vám ale tolik oblíbený běh dokáže pěkně otrávit.

1. Malé boty

Vyrazit v malých botách je mnohem horší, než si obout ty o číslo nebo o dvě větší. Když vás totiž tlačí palce, uběhnete sotva dva kilometry. Při výběru bot buďte tedy obezřetní a vyberte si správnou velikost.

2. Píchání v boku

Každý kdo někdy začínal běhat to nepříjemné píchání velmi dobře zná a také jistě dobře ví, že se skoro nedá překonat. Člověk prostě musí zastavit a to dokáže pořádně otrávit běhání.

3. Poznámky kolemjdoucích

Když začínáte běhat nebo i tehdy, když už jste pokročilí a někdo, kdo zrovna neběží, utrousí poznámku na váš běžecký styl nebo na to, že vůbec běháte, dokáže vám to nejen otrávit běhání, ale mnohdy i zkazit celý zbytek dne.

4. Kopec

Někdo si v nich přímo libuje, ale ten, kdo raději běhá po rovince, může být stoupajícím terénem nemile překvapen a dokonce i otráven.

5. „Volání přírody“

Když se vám během výběhu začne chtít na toaletu a je úplně jedno kvůli jaké potřebě to zrovna je, rozhodně vám to dokáže pěkně znepříjemnit celý běh.

6. Horko

Běhat v horku je snad ještě horší, než běhat v minusových mrazech. Když je zima, vždycky můžete přidat, abyste se zahřáli, ale když je horko, nepomůže ani běžet bez oblečení.

Máte rádi běhání? Přečtěte si také 4 chyby, které nejčastěji děláte po běhání4 věci, které potřebujete znát, než vyrazíte běhat ven nebo Několik věcí, které vám o běhání nikdo neřekne.