6 způsobů, jak zapomenout na všechno, co vás trápí

6 způsobů, jak zapomenout na všechno, co vás trápí
Karol / být smutný rozveselit splín trápit se zapomenout

Máte splín a potřebujete rychle zapomenout na všechno, co vás trápí? Tady je šest způsobů, které by vám mohly pomoci.

1. Sbírejte jablka

Sbírání jablek je báječná terapie snad úplně na všechno, a protože je zrovna jejich sezóna, pokud máte nějaký splín, popadněte koš a vyražte do nejbližšího sadu. Uděláte tak mnoho užitečného nejen pro své tělo, svůj žaludek, ale i pro svou mysl!

2. Pořiďte si štěňátko

Když si pořídíte malé roztomilé štěňátko a podíváte se mu do těch jeho neodolatelných obřích kukadel, žádné vaše dosavadní trápení nebude mít ani tu nejmenší šanci.

3. Uklízejte

Vybijte si vztek a trápení na úklidu. Zaměřte se i na místa, o kterých jste doposud neměli ani tušení, že se dají uklidit. Uvidíte, jak se vám za pár hodin uleví a ani si nevzpomenete, že vás něco trápilo.

4. Zavolejte do pojišťovny

Chcete zaručeně zapomenout na všechno, co vás momentálně trápí? Zavolejte do pojišťovny. Je jedno do jaké a hlavně vůbec nevadí, že tam nic nepotřebujete, zkrátka se jen zaměřte na to, co vám na druhé straně telefonu všechno převypráví, než vás přepojí tak, kam jste se původně chtěli dovolat. Věřte, že všechny splíny budou za pár minut tatam!

5. Jděte na houby

Vůně lesa, klid a soustředění se na sběr hub vás rychle přivede na úplně jiné myšlenky. A pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že si na své trable jen tak nevzpomenete, vezměte si s sebou parťáka.

6. Opijte se

My vás k tomu rozhodně nenabádáme, protože pití alkoholu není zdravé, ale když už nic jiného nezabírá, nějaký ten menší panák vám pomůže rychle zapomenout na všechno, co vás trápí.