7 mýtů o randění

7 mýtů o randění
Karol / mýtus rande randit

Chystáte se na rande? Tak pozor na těchto sedm mýtů, randění už totiž dávno není to, co bývalo za našich babiček…

1. Muž musí udělat první krok

Kdyby měly ženy čekat na to, až je nějaký muž pozve na rande, možná bychom brzy jako lidstvo vymřeli. Dnes už toto pravidlo dávno neplatí, takže dámy, klidně seberte odvahu a pozvěte na skleničku toho, kdo se vám líbí.

2. Sex až na páté schůzce

Kdysi toto pravidlo možná platilo, ale v dnešní době, když máte chuť na sex hned na první schůzce, tak si ho klidně dopřejte. Jen si dejte pozor na ochranu, abyste si neodnesli potomka nebo nějakou ošklivou pohlavní chorobu.

3. Na první schůzku do kina

Proč byste měli chodit na první rande do kina? Navíc v kině toho moc nenamluvíte, takže vlastně ani nemůžete zjistit, jestli se k sobě hodíte. Jděte raději do restaurace na něco dobrého k jídlu a pití.

4. Muž musí přinést dámě květinu

Je sice moc hezké, když muž přinese dámě na první schůzku květinu, ale vypadá to trochu strojeně. Pánové, zkuste dámě koupit raději nějakou originální čokoládu.

5. Na rande ve slušném oděvu

Je pravda, že na rande byste asi neměli chodit vyloženě v teplácích, ale oblek taktéž není potřeba. Klidně si vezměte džíny se slušnějším svetrem nebo mikinou a to platí pro obě pohlaví.

6. Nejprve se seznámit s rodiči

Kdo se dnes seznamuje s rodiči, když ještě ani pořádně nezná partnera, se kterým se chystá vyrazit ven? Však se hned nebude konat svatba, tak máte na seznámení s rodiči ještě dost času. Přeci si vzpomínáte si na film „Fotr je lotr“, že?

7. Žena nesmí platit

Je pravda, že na první schůzce je slušné, když za ženu zaplatí muž, ale naopak není nic strašného na tom, když se oba dohodnou, že prostě dnes zaplatí účet dáma.

Co dalšího musíte o vztazích vědět? Přečtěte si 10 důvodů, proč je skvělé mít vztah na dálku5 způsobů, jak oživit váš vztah a Poznejte podle oblíbeného jídla, jakého partnera si hledat.