7 tipů pro sexy léto

7 tipů pro sexy léto
Karol / horké dny horko léto sexy

Kdy jindy se chcete cítit víc sexy než právě v letních horkých dnech, které k tomu vyloženě vybízí? Ať už chcete mít sexy dny jen kvůli sobě, hledáte partnera nebo si chcete užít romantiku ve dvou, tak tady je pár tipů, jak takových sexy chvil dosáhnout.

1. Vytvořte si sexy playlist

Vytvořte si seznam písniček, které vám dodávají radost do života, když je posloucháte, a které ve vás vyvolávají představu sexy léta. Kdykoliv budete mít jen malou chvíli, pusťte si tento playlist do sluchátek a budete se hnedka cítit trochu víc sexy!

2. Zaměřte se na afrodiziaka

Zkuste ústřice nebo jiné mořské plody, které ve vás vzbudí touhu, jakou jste doposud nepocítili. Pokud jste ale alergičtí, dejte si velký pozor, protože místo touhy poznáte tak maximálně nejbližší pohotovost.

3. Přečtěte si romantickou knihu

Nějaký opravdu romantický příběh, jehož přečtení už nějakou tu dobu odkládáte. Kdy je lepší čas na romantickou prózu než v létě?

4. Nakupte si sexy prádlo

Sexy prádlo nebo sexy plavky, které vám dokonale padnou vám dodají sebevědomí, které vám občas chybí.

5. Pořiďte si luxusní povlečení

Třeba saténové, které vás v horkých letních dnech i příjemně ochladí.

6. Zajděte na večeři při svíčkách

A pokud nemáte zrovna drahou polovičku, se kterou byste večeři absolvovali, zajděte klidně s kamarádkou, i tak si budete připadat dostatečně romanticky a sexy.

7. Oblečte si „Hotpants“

Tedy ovšem pokud na ně máte dostatečně dokonalý zadek!

Fotky: www.popsugar.com