7 věcí, bez kterých se na jaře neobejde pánský šatník

7 věcí, bez kterých se na jaře neobejde pánský šatník
Karol / móda muž šatník trendy

Ani pánský šatník by neměl na jaře zaostávat. Bez kterých věcí se rozhodně neobejde?

1. Conversky

Na jaře se bez plátěných tenisek určitě neobejdete. Pořídit si můžete černé nebo bílé, ale chybu neuděláte ani když sáhnete po těch červených. Hodí se jak k džínám, tak k obleku, jen do práce byste je asi raději měli vyměnit za slušnější obuv.

2. Bavlněná košile

Bavlněná a dobře střižená košile je něco, co si musíte letos na jaře určitě pořídit. Noste ji ležérně povytaženou z džín a to v jakékoliv barvě, na kterou budete mít zrovna ráno náladu.

3. Semišové boty

Semišové boty nahradí ty plátěné, když budete potřebovat vypadat trochu více seriózně, nebo třeba tehdy, když bude venku pršet. Jen nezapomeňte, že investovat do kvality se v tomto případě určitě vyplatí!

4. Bílé triko

Bílé triko si můžete vzít vždycky, když vám dojdou módní nápady. Navíc se nosí i pod bavlněnou košili, aby vám nekoukala hruď nebo nebyla zima, když bude ráno ještě mrznout.

5. Kožený křivák

Kožený křivák nepatří jen do dámského šatníku, perfektně totiž poslouží i pánům. Nejlépe bude vypadat s džínami a svetrem nebo nadčasovou košilí.

6. Barevné kalhoty

Chcete mezi davem vyniknout? Pořiďte si barevné kalhoty. Doplňte je už jen sakem, svetrem a nechte mírně vykukovat vtipné, ale trendy ponožky a obdiv na sebe nenechá dlouho čekat.

7. Hodinky s koženým páskem

Že se koukáte jen na mobil, když potřebujete vědět kolik je hodin? Nevadí, hodinky se už dávno nenosí kvůli času, ale jako módní doplněk a vy si letos pořiďte ty s koženým páskem. Sáhněte po hnědých nebo černých a nejlépe po těch, které mají vyměnitelný pásek.

Fotky: www.pinterest.com

Zajímá vás móda a trendy? Nezapomeňte se podívat také na 12 způsobů, jak nosit džíny, 6 typů slunečních brýlí, které vám rozhodně nesmějí ve sbírce chybět a Jarní detox šatníku, aneb jak protřídit skříň.