7 věcí, které vás naštvou, když jste singl

7 věcí, které vás naštvou, když jste singl
Karol / bez partnera být sám být singl

Jste právě singl bez partnera? Pak se jistě najdete v následujících sedmi věcech, které vás za tohoto stavu dokáží pěkně naštvat.

1. Dovolená pro páry za půlku

Co vás dokáže naštvat víc, než když najdete na internetu vysněnou dovolenou třeba na Bali v akci pro páry za polovinu, zatímco zájezd pouze pro jednoho vyjde na pěkně vysokou sumu? Pravděpodobně už jen nechtěné těhotenství.

2. Nečekané těhotenství

Objevily se na vašem těhotenském testu dvě čárky, jenže vy jste zrovna singl? Tak to je velká smůla a to hlavně tehdy, pokud si ani nejste jisté, kdo by měl být vlastně otcem.

3. Výhodné menu pro dva

Výhodné menu pro dva sice není žádná katastrofa, ale dokáže vás to rozladit. Nezoufejte a pozvěte na menu pro dva svou kamarádku nebo kamaráda, kteří jsou také zrovna singl a třeba z toho nakonec vznikne pěkný milostný vztah.

4. Líbající se páry

Koukat se na líbající se a muchlující se páry okolo vás, když jste zrovna singl, určitě není nic příjemného. Zkuste ale zatnou zuby a nějak to prostě překonat. Brzy jistě budete patřit mezi ně.

5. Sleva na povlečení pro dvojlůžko

Když mají vaše vysněné povlečení ještě k tomu ve slevě, ale bohužel jen na dvoumetrovou peřino pro dva, je to jen smůla, žádná velká katastrofa. Když chvíli počkáte, ve slevě se jistě objeví i povlečení na to vaše jednolůžko.

6. Svatba mladší sestry

Když se vaše mladší sestra vdává dřív než vy, je to skutečně deprimující. Ale kdo ví, třeba vás to bude motivovat a rychleji si tak někoho najdete.

7. Dva lístky za cenu jednoho

Když objevíte dva lístky za cenu jednoho, nerozčilujte se, že jste zrovna singl a pozvěte nejlepší kamarádku, kamaráda nebo prostě někoho, koho zrovna potkáte u pokladny.

Chystáte se na rande? Pak si přečtěte 5 jídel, která si nedávejte na prvním rande6 věcí, které nedělejte na prvním rande7 mýtů o randění.