7 vychytávek, které by měla znát každá žena

7 vychytávek, které by měla znát každá žena
Karol / snadný život vychytávky žena

Které vychytávky by měla znát každá žena, aby si tak podstatně ulehčila svůj život?

1. Jak bleskově vyžehlit oblečení

Máte za deset minut rande a nechce se vám vytahovat žehličku, do které navíc ještě musíte nalít vodu, aby správně fungovala? Nezoufejte a použijte žehličku na vlasy. Rozpálí se rychleji a funguje stejně, navíc se na mnohá místa dostane daleko lépe.

2. Jak zbavit džíny zápachu

Džíny mají jednu nemilou vlastnost a to tu, že na sebe perfektně nabalují například zápach z cigaret nebo zápach z hospody. Pokud se vám zrovna nechce prát, strčte dříny jednoduše na 12 hodin do mrazáku.

3. Kde ukrýt peníze

Kde ukrýt velké bankovky, aby vás v baru neokradli? Použijte prázdnou tubu od jeleního loje nebo lesku na rty.

4. Kam uložit šperky

Nejlepší místo, kam uložit šperky, aby v nich nebyl neustálý nepořádek jako doposud, je použít formu na led. Náušnice se vám tak už nikdy nikam nezatoulají.

5. Jak otevřít láhev od piva

Chcete svému muži udělat radost a otevřít mu k večeři pivo, ale nemůžete zaboha najít otvírák? Nevadí, zkuste použít své kleštičky na řasy.

6. Jak rozzářit šperky

Pokud vaše šperky ztratily svůj původní lesk, zkuste je přetřít průhledným lakem na nehty a uvidíte, že budou opět vypadat jako nové.

7. Jak roztáhnout boty

Tlačí vás vaše oblíbené boty a nechcete se jich vzdát? Jednoduše se je pokuste roztáhnout. Jak? Budete potřebovat fén a tlusté ponožky. Nejprve do bot nafoukejte horký vzduch, pod kterým hmota trochu povolí a poté v nich několik hodin choďte v tlustých ponožkách.

Fotky: www.popsugar.com

Jaké další vychytávky by se vám mohly hodit? Přečtěte si 6 triků, které se vám budou hodit při jízdě autem, 10 věcí, které vám usnadní a zpříjemní každý výlet a 8 vychytávek, které vám usnadní život.