7 znamení, jak poznáte, že o vás muž opravdu stojí

7 znamení, jak poznáte, že o vás muž opravdu stojí
Karol / líbit se mít zájem muž žena

Má mě rád, nemá mě rád…? Tuto otázku asi klade nejedna z nás. Jak ale poznáte, že o vás muž opravdu stojí? Stačí se jen zaměřit na maličkosti.

1. Zvedá telefon

Možná se to nezdá, ale když vám muž zvedá telefon pokaždé, když se rozhodnete, že mu zavoláte, tak už máte z poloviny vyhráno. Kdyby o vás totiž neměl zájem, nebude se se zvedáním telefonu vůbec obtěžovat.

2. Nosí dárky

Nosí vám chlap dárky? Pak mu na vás skutečně záleží. Proč by totiž utrácel těžce vydělané peníze za dárky pro někoho, o koho vůbec nestojí?

3. Představí vás kamarádům

Představit partnerku kámošům, to už chce nějakou odvahu, takže znáte-li se s jeho partou, můžete si být jisté, že o vás opravdu stojí.

4. Zve vás na jídlo

Chlapi si raději zajdou na pivo s kámošema, než aby utráceli za luxusní večeře v restauracích. Pozval vás tedy na jídlo nebo vám ho dokonce sám uvařil? Tak to ho máte v kapse.

5. Smskuje

Muži a smsky, to nejde úplně dohromady. Chodí-li vám od něj alespoň jedna sms denně, která neobsahuje seznam toho, co máte nakoupit, pak o vás skutečně stojí!

6. Pomůže s nákupem

Jestliže s ním už nějakou dobu žijete, ale nevíte, zda o vás ještě stojí, stačí se zaměřit na maličkosti. Pomůže vám s nákupem, aniž byste si o to musely říkat? Pak vězte, že o vás stojí!

7. Pohlídá dítě

A to samé platí i u posledního bodu. Pokud jste už tak daleko, že spolu máte dokonce potomka, kterého on sám od sebe ráno pohlídá, ať si můžete přispat, je celkem jasné, že o vás určitě stojí.

Co dalšího byste o vztazích měli vědět? Přečtěte si 7 vět, které byste neměli říkat na prvním rande, 10 důvodů, proč je skvělé mít vztah na dálku a 5 způsobů, jak oživit váš vztah.