Poznejte podle oblíbeného jídla, jakého partnera si hledat

Poznejte podle oblíbeného jídla, jakého partnera si hledat
Karol / jídlo láska partner vztah

Láska prochází žaludkem, a proto se podle vašeho oblíbeného jídla dá poznat, jaký partner je pro vás nejideálnější partie do života.

Těstoviny

Milujete těstoviny a to na jakýkoliv způsob? Znamená to, že patříte mezi extroverty a máte rádi společnost. Podle toho si tedy hledejte i svou drahou polovičku. Určitě si totiž nebudete rozumět s někým, kdo chce jen sedět zavřený doma a s nikým nekomunikovat.

Ovocné knedlíky

Patří-li mezi vaše nejoblíbenější jídlo právě ovocné knedlíky s horou másla a cukru, pak si musíte hledat partnera, který si potrpí na romantiku, ctí tradice a ze všeho nejraději se celý víkend válí v peřinách a sleduje oblíbené seriály.

Mořské plody

Mořské plody značí originalitu, neznámo, tajemno a erotično. Pokud tedy máte rádi škeble a chobotničky, hledejte takového partnera, který je tak trochu tajemný, svůdný a ze všeho nejvíc na světe miluje sex.

Guláš

Když máte rádi guláš, znamená to, že milujete teplo domova a nezlobíte se, když vás někdo obskakuje. Podle toho si hledejte i partnera, který bude ochotný se o vás náležitě postarat a neustále vás rozmazlovat.

Hamburger

Je právě maso v housce vaše nejoblíbenější jídlo? Nejlepší partner pro vás bude ten, který jde rychle na věc, v životě se nevymlouvá na blbosti a ví naprosto přesně, co od vztahu chce.

Salát

Je-li vaše nejoblíbenější jídlo salát, pak si hledejte modelku nebo modela, který si potrpí na štíhlou linii, zdravý životní styl a moc toho za den nesní.

Hledáte ideální vztah? Pak by se vám také mohlo hodit 5 způsobů, jak oživit váš vztah, 7 znamení, jak poznáte, že o vás muž opravdu stojí a 9 nápadů na partnerské fotografie.