15 celebrit, které zradila jejich garderóba a ukázala víc než měla

15 celebrit, které zradila jejich garderóba a ukázala víc než měla
oskar romero / celebrita Celebrity ňadra zadek

Zpěvačky, herečky, ale i herci a další celebrity mají rádi svá tajemství. Ovšem když na koncertě praskne gumička u sukně, rázem zná detailně odhalenou část těla celá planeta. V případě náhledové fotky jde o zpěvačku Toni Braxton (1), ale v žádném případě v tom není sama. Koho dáme na druhé místo?

Havárie Janet Jackson (2), při přímém přenosu Super Bowlu v roce 2004, pobouřila konzervativce, ti liberálnější ovšem namítali, že Janet vypadá na svůj věk naprosto skvěle. Všimněte si obdivného pohledu Justina Timberlaka. A tenhle dojem, na rozdíl od pobouření, trvá dodnes.

GARDE_Janet Jackson

Naopak hvězdičce z reality show Khloe Kardashian (3) o pár let později nikdo nevěřil, že chybějící podprsenka, ve zjevně průhledné košilce nebyla snaha trochu šokovat. A také musíme dodat, že nebylo moc na co koukat.

GARDE_Khloe Kardashian

To u modelky Mirandy Kerr (4) rozhodně na co koukat je. Ale na téhle zpropadené přehlídce ukázala škodolibým fotografům a tak i celému světu místo, které by si asi raději schovala jen pro jednoho člověka. Přesto, Mirando, díky!

GARDE_Model Miranda Kerr

Ovšem havárie s oblečením se nevyhýbají ani mužům, což dokazuje herec Jonah Hill (5). Jenže u něj nejde o nic pikantního, takže mu poté co takhle předstoupil před novináře všichni doporučili, aby investoval do kvalitnějšího obleku.

GARDE_Jonah Hill

Další slíbené a ještě pikantnější fotky, na kterých šaty ukázaly víc než měly, najdete v pokračování článku TADY.