7 celebrit s podivnými zálibami

7 celebrit s podivnými zálibami
oskar romero / bizar Celebrity fun podivné záliby

Jsou celebrity, které dělají věci divné a celebrity, které dělají věci divnější. My pro vás máme seznam těch, co dělají věci zatraceně divné. Určitě byste to do nich neřekli.

1. SANDRA BULLOCK

Mladistvý vzhled po čtyřicítce, je podle ní samotné dosažen bizarní praktikou. Maže si mast na hemeroidy na obličej. Ale tak aspoň, že to funguje.

10-Strange-Secret-Mystery-Habits-Of-Famous-Celebrities-10

2. ANGELA JOLIE

Tahle krasavice má zase ráda … brouky. Na jezení. Dělá jí to dobře. Vaří to i svým dětem. Manžel se s ní už ovšem rozvádí.

10-Strange-Secret-Mystery-Habits-Of-Famous-Celebrities-7

3. BILL GATES

Pije vodu vyrobenou z extrementů. A nejen to, majitel IT giganta Microsoft investuje do technologie vyrábějící pitnou vodu z extrementů nemalé částky a označuje ji za technologii budoucnosti. Tak na zdraví, Bille!

10-Strange-Secret-Mystery-Habits-Of-Famous-Celebrities-6

4. TERI HATCHER

Slavná „Bond girl“ z filmu Zítřek nikdy neumírá později opanovala obrazovky TV se Zoufalými manželkami. Svého svěžího vzhledu dosahuje tím, že … se koupe v červeném víně.

10-Strange-Secret-Mystery-Habits-Of-Famous-Celebrities-1

5. DEMI MOORE

Taky u téhle krásky je zbytečné hádat věk, stejně jako třeba u Heleny Vondráčkové. A recept Demi Moore na krásu? Pravidelné používání pijavic. Zlikvidují prý v těle toxiny, které způsobují fyzické projevy stárnutí. Muhehe.

10-Strange-Secret-Mystery-Habits-Of-Famous-Celebrities-3

6. CAMERON DIAZ

Tahle kráska s krásou neexperimentuje. Zato má stejnou obsedantně kompulsivní poruchu jako Sheldon z Big Bang Theory, takže se bojí aby se od lidí nenakazila nějakou nemocí a otevírá dveře lokty.

10-Strange-Secret-Mystery-Habits-Of-Famous-Celebrities-4


7. LADY GAGA

A Lady Gaga… je prostě divná. Třeba spí v kostýmech, ve kterých vystupuje na koncertech a medituje v tomhle vajíčku, známém z předávání cen Grammmy.

10-Strange-Secret-Mystery-Habits-Of-Famous-Celebrities-5

zdroj: dailynewsdig.com

VÍCE CELEBRIT? ZKUSTE JEŠTĚ:

10 ženských celebrit, kterým sluší tmavé vlasy víc než světlé

10 celebrit, které se oblékly jako matrace

Když se dvě celebrity spojí v jednu.