#FotbalArt: Do Sparty se možná vrátí záložník Bořek Dočkal. Zachrání ji jeho kouzla a bojovné srdce? Nebo to bude stále málo?

#FotbalArt: Do Sparty se možná vrátí záložník Bořek Dočkal. Zachrání ji jeho kouzla a bojovné srdce? Nebo to bude stále málo?
noise_law / #FotbalArt bořek dočkal fotbal sparta praha

Po nedělním galapředstavení fotbalistů pražské Sparty v souboji s Teplicemi, které na domácím hřišti prohráli 0:1, se opět hlavním mediálním tématem stala budoucnost tradičního českého klubu. Co s ním bude? Obživne zase někdy? Přestanou se mu příznivci jiných týmů někdy smát? Sledované články buď rozebírají příčiny a důsledky krize Sparty, nebo spekulují nad možnostmi nápravy, nastoupením nové cesty. My ale budeme hodní. Nebudeme do Sparty kopat. Spíše se zmíníme o jednom hráči, který je rovněž v mediálním prostoru skloňovaný jako potenciální spasitel. Jmenuje se Bořek Dočkal. Jednou už za Spartu poměrně úspěšně hrál. Pak odešel za velké peníze. Šel vydělávat velké peníze do Činy. Nyní se možná vrátí. Proto, aby oživil nejen svou vlastní kariéru, ale také výsledky svého minulého klubu. O tom, zda je správné, či nesprávné, věřit v to, že vaše minulost může být současně rovněž vaší budoucností, zde spekulovat raději nebudeme. Spíše si připomene, co vše Bořek Dočkal umí. Není toho málo. Čímž ale neříkáme, že je toho dost. Ale určitě se na to kouká pěkně.

DEJ SI DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY #FotbalArt
#FotbalArt: Fotbalový svět si zvolil nového supermana. Není jím žádná bulvární hvězda, nýbrž madridský dříč Luka Modrič…
#FotbalArt: Je Tomáš Rosický nejlepším hráčem moderních dějin Sparty Praha? A baví vás jeho kličky, nahrávky a střely ještě dnes?
#FotbalArt: Neymar jako fotbalový kouzelník, superhvězda se srdcem na správném místě, nebo vysmívaný simulant…