#FotbalArt: Fotbalový supermodel Paul Pogba na hřišti opět září. Tak mu zkuste dát veškerý svůj obdiv…

#FotbalArt: Fotbalový supermodel Paul Pogba na hřišti opět září. Tak mu zkuste dát veškerý svůj obdiv…
noise_law / #FotbalArt fotbal josé mourinho paul pogba

Paul Pogba, v roce 2016 nejdražší fotbalista všech dob, je hráč, o kterém se mluví velmi často. Někdy je oslavován, jindy je vyjadřována deziluze nad tím, že nedostatečně naplňuje svůj obrovský potenciál. V posledních měsících byl tento francouzský záložník v médiích velmi často spojován s aktuální kondicí klubu Manchesteru United, za který nastupuje. Těsně před konce minulého trenéra Josého Mourinha byl zhusta probírán jeho problematický vztah s Pogbou. Ten jej nejprve připravil o kapitánský post, později o místo v sestavě. Nyní, když se United, již pod novým trenérem Olem Gunnarem Solskjærem, opět dostávají do formy, je jejich výkonností vzestup opět spojován s osobou Paula Pogby: Tentokrát s jeho vysokou kvalitou podpořenou statistickou efektivitou. Paul Pogba totiž opět začal střílet góly a sbírat asistence. Ambicí tohoto článku ovšem nebylo najít „pravdu“ stran tohoto nejen extrémně talentovaného, ale také silně náladového hráče. Pouze jsme vás chtěli upozornit na to, že se opět stává hvězdou hodnou obdivu. Tak mu nějaký ten svůj zkuste dopřát.

DEJ SI DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY #FotbalArt
#FotbalArt: Také česká liga má hráče, za které budou zahraniční mužstva nabízet miliony. Jedním z nich je Tomáš Souček…
#FotbalArt: Buďte hodní, a zatleskejte Viktorii Plzeň. Za své letošní představení v Lize mistrů si to více než zaslouží.
#FotbalArt: Do Sparty se možná vrátí záložník Bořek Dočkal. Zachrání ji jeho kouzla a bojovné srdce? Nebo to bude stále málo?