#FotbalArt: Také česká liga má hráče, za které budou zahraniční mužstva nabízet miliony. Jedním z nich je Tomáš Souček…

#FotbalArt: Také česká liga má hráče, za které budou zahraniční mužstva nabízet miliony. Jedním z nich je Tomáš Souček…
noise_law / #FotbalArt fotbal slavia praha tomáš souček

Česká fotbalová liga nyní spí, resp. prožívá tzv. zimní přestávku. Přestože se tuzemská soutěž ani zdaleka neřadí k těm nejlepším evropským, tak také v ní nakonec hrají hráči, o které se zajímají nadprůměrná zahraniční mužstva. Jednoho z nich, na kterého bez pochyb dříve, či později přijde na nabídka, kterou nelze odmítnout, nyní upozorníme. Jmenuje se Tomáš Souček, je mu třiadvacet let, tj. je stále ještě velmi mladý a perspektivní. Pro velký fotbal jej vychovala Slavia, pro kterou je nyní navíc nepostradatelným hráčem, základem jejího úspěchu. Není typem geniálního fotbalového technika. Naopak je oceňován spíše za svůj mimořádný fyzický fond a nasazení, ale také za rychlost a nebývalý přehled po celém hřišti. Zároveň ale platí, že pokud se dostane do zakončení, je schopný střílet množství gólů. Právě z těchto důvodů pak Tomáš Souček představuje prototyp moderního defenzivního záložníka, dost možná je jediným současným českým hráčem, který tento label může aktuálně nosit. Tak si jej, fanoušci české ligy, užijte. Dokud ho někdo nekoupí. Třeba někdo z Anglie.

DEJ SI DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY #FotbalArt
#FotbalArt: Buďte hodní, a zatleskejte Viktorii Plzeň. Za své letošní představení v Lize mistrů si to více než zaslouží.
#FotbalArt: Do Sparty se možná vrátí záložník Bořek Dočkal. Zachrání ji jeho kouzla a bojovné srdce? Nebo to bude stále málo?
#FotbalArt: Fotbalový svět si zvolil nového supermana. Není jím žádná bulvární hvězda, nýbrž madridský dříč Luka Modrič…