FUN LOVIN‘ CRIMINALS v Karlíně

FUN LOVIN‘ CRIMINALS v Karlíně
Bedřich Mýdlo / Hudba Koncert mýdlo recenze

Tahle partička kriminálníků má Prahu ráda. Není to ani tak kvůli hemžícím se kriminálníkům z Václaváku či ve vládě. Prostě mají, nejen v Praze, své věrné posluchače přes 20 let. Proslýchalo se, že se seznámili v base a tam začali spolu drnkat, ale tohle je prachobyčejná blbost.
Proslavilo je MTV a taky film Pulp Fiction. Takže FLC znají úplně všichni.

Ono se to málo ví, proto se o tom moc nemluví, ale zvuk v karlínském FORUM stál, stojí a zřejmě navěky bude stát zvukově úplně ale úplně za h.o.v.n.o! A za to, po zvukové stránce, stál i koncert Fun Lovin Criminals. Prostě jako každý koncert, na kterém jsem tam kdy byl.
Nejhorší byli N.I.N, kdy jsem musel prostě zmizet, protože mi hrozila exploze hlavy.
Abstinuji, mám s tím problémy, protože mi ke štěstí na koncertě nestačí do sebe nalejt 6 dvanáctek a pak se zběsile roztančit i na zvuk blbě zastrčenýho jacka do zesilovače.
FLC ve Foru hráli jak o život, vážně se snažili. Čile komunikovali s publikem, přehrávali staré pecky, světla byla střízlivá, žádná diskotéka, jen ten zvuk, ten zvuk prostě stál za h.o.v.n.o! Ale za to FLC samozřejmě nemohou, ti to jistě měli v příposleších jako v obýváčku.

FORUM Karlín prostě NENÍ koncertní hala a nepomůže jí ani nové akustické obložení, tak jako nové šunkové obložení nepomůže starým okoralým chlebíčkům. Zvuk se uvnitř mlátí jako nudle v bandě a můžete třeba stát hned vedle mixážního pultu, bude se vám chtít blejt a zvukaře zadupat do podlahy.
V případě FLC stačilo volume otočit trošinku doleva, ale zvukař si řekl, že když jste si zaplatili za hluchotu po koncertu, tak vám to prostě do tý vaší boudy napere pod tlakem.
Tak dobře, něco pozitivního. V šatně se platilo za kabát 20 korun. Pokud jste neměli poutko, tak 30 korun. Všude jen Cash Only Bary, takže když vyrazíte na koncík jako správný Geek, jen s mobilem a se vstupenkou inside, nekoupíte si ani půllitr minerálky za 40 CZK. Dodnes mi není jasné, proč chce mít obsluha za barem úplně stejný honorář jako hvězda z pódia!
Vzhledem k tomu, že pořadatelé na poslední chvíli pomočili štít Fun Lovin Criminals tím, že vyhlásili slevu na Kool & The Gang, pokud si koupíte lístky na FLC, čekal jsem, že nebude narváno. Nebylo. To bylo jediné příjemné.
Píšu tenhle blábol a pouštím si k tomu ty největší pecky Fun Lovin Criminal a vzpomínám na to, jak krásný by mohl být ten včerejší koncert. Chtěl bych vykřičet z okna FORUM Karlín NO MORE! jenže já tam jdu již brzy na Dave Matthews Band a mám z toho šílené deprese. Nalejvat se dvanáctkou nechci.

MÝDLO CHODÍ I DO KINA A PAK O TOM PÍŠE

RECENZE: Mýdlo čuměl na GREEN BOOK

RECENZE: Mýdlo v kině na HALLOWEEN

RECENZE: Mýdlo v kině na NEDOTKNUTELNÍ