GALERIE: 5 lidí, kteří fakt vypadají jako panenka

GALERIE: 5 lidí, kteří fakt vypadají jako panenka
oskar romero / Barbie člověk panenka galerie Ken panenka

Dakota Rose
Dvaadvacetiletá americká modelka žije v Japonsku, což vzhledem k jejímu stylu není překvapení, protože právě tam má nejvíc fanoušků. Nejzajímavější na ní je, že tvrdí, že za jejím zjevem nestojí plastická chirurgie, ale kvalitní líčení. No dobře. Hehe.

Amber Guzman
Amber svou transformaci do panenky z japonských anime pojala jako vyrovnání se s těžkou chorobou – svalovou dystrofii. Sama se nemůže skoro ani pohnout. Držíme palce Amber, v tvém případě nám přijde tvoje image super.

Lil Miquela
Je to živá osoba, nebo postava ze hry Sims? U téhle modelky z amerického LA na to nejsou jednoznačné odpovědi. I když ona tvrdí, že jde o umění plastické chirurgie, odborníci se přiklánějí spíše k mixu reálných fotek a 3D modelu.

Who's going to be my holiday party date? ?

Příspěvek sdílený *~ MIQUELA ~* (@lilmiquela),

Valeria Lukyanova
Ukrajinská Barbie také tvrdí, že jedinou plastiku, kterou má, je operace na zvětšení poprsí. V tomto případě však zvedáme prst a dovolujeme si nevěřit.

Rodrigo Alves
Rodrigo nevěděl co se svým životem. Naštěstí zdědil nějaké peníze a tak utratil 250 000 dolarů za to, že bude vypadal jako plastikový partner panenky Barbie, Ken. Investice se ukázala jako skvělá. Dnes chodí na besedy s dětmi a idé na ulici ho zastavují a chtějí se s ním vyfotit.

zdroj: BRIGHTSIDEME