GALERIE: Herci, kteří pro svoje role zatraceně hodně vytrpěli. Věděli jste kolik?

GALERIE: Herci, kteří pro svoje role zatraceně hodně vytrpěli. Věděli jste kolik?
oskar romero / Celebrity galerie herci zranění

I celebrity trpí! Nevěříte? Podívejte se na těchto devět případů, kdy ve svém povolání trpěli víc, než řada z nás v kancelářích. No může se nám něco stát? Nemůže. Na druhou stranu, taky nám za práci v podstatě nedávají peníze, na což si zde zmínění herci rozhodně nemusí stěžovat.

DALŠÍ PIKANTNOSTI O CELEBRITÁCH? KOUKNI NA:
Jak vypadají celebrity bez makeupu? Stejně jako my, obyčejní lidé!
Servírujeme vám vaše nejoblíbenější celebrity na talíři… Jako dekadentní zátiší
Jim Carrey předvádí různé celebrity. Nebo spíš obličeje?

HUGH JACKMAN
Po letech hraní komiksového sympaťáka Wolverina, může Hugh Jackman bilancovat. Stálo ho to bodnutí do levého stehna, málem vypíchnuté levé oko a takřka zlomené krční obratle. STálo to za to? No jistě že stálo!

SYLVESTER STALLONE
Při natáčení spektáklu „Postradatelní 3“ mu byla po pádu a zranění voperována do zad kovová destička. To určitě nepotěší, na druhou stranu po těch letech, kdy jeho hrdinové likvidují nepřátele po desítkách si může Sylvester Stallone gratulovat.

HALLE BERRY
Při natáčení sama sebe bodla do ramene. Ano čtete dobře. Sama. Aspoň to tvrdí členové štábu. Sama herečka se k incidentu příliš nevyjadřuje a trvá na tom, že hollywoodští herci mají těžký život.

GARRY OLDMAN
Ve filmu „Nejtěžší hodina“ ztvárnil skvěle Winstona Churchilla a vykouřil u toho 400 doutníků. Přivodilo mu to pár nikotinových otrav a produkci to stálo navíc 20 000 dolarů. Jen nevíme, jestli to stály ty doutníky, nebo si to Garry přihodil k honoráři.

JACKIE CHAN
Je slavný tím, že vystupuje bez kaskadéra. Nejhůře to zaplatil při natáčení filmu Božská relikvie 2, když skončil na mozkové chirurgii a v obličejové části mu musela být do lebky voperována kovová destička.

CHARLIZE THERON
Při nácviku na film „Atomic Blonde“ si vyrazila zuby a to tak, že pořádně. Musela podstoupit složitou operaci, při které ji odstranili nejen jeden celý zub, ale i několik dalších zubních kanálků. Ale ten film byl potom to nejostřejší, co Charlize natočila.

HARRISON FORD
Ani nejznámější představitel „Hana Sola“ neušel ve své hvězdné sáze zranění. Spadly na něj totiž dveře rakety Millennium Falcon, což by bylo humorné, kdyby mu nezlomily nohu a neodsunuly natáčení o několik měsíců.

UMA THURMAN
Uma Thurman nechtěla řídit ve filmu Kill Bill. Režisér Quentin Tarantino ji však umluvil a jí to stálo otřes mozku a vážné poranění kolene. Od té doby nemá Tarantina ráda. Divíte se ji?

GEORGE CLOONEY
Při natáčení scény mučení ve filmu Syriana, utrpěl George Clooney zranění, které mu způsobovalo strašné bolesti hlavy. Bolest byla tak strašná, že někdy uvažoval o sebevraždě. Nakonec ho operace největších bolestí zbavila, trpí jí však dodnes.

zdroj: THE CHIVE