GALERIE: Japonsko je nejen zemí neomezených, nýbrž také magických možností. Listuj obrazy roztomilých každodenní bizarností…

GALERIE: Japonsko je nejen zemí neomezených, nýbrž také magických možností. Listuj obrazy roztomilých každodenní bizarností…
noise_law / japonsko každodennost

Japonsko je země, ve které je podivnost na denním pořádku, či minimálně jinakost, nahlédnuto evropskou perspektivou. Vše, co je v tomto kraji chápáno coby běžná norma, nad kterou se nikdo ani nepozastaví, je pro evropského, ale vlastně také amerického pozorovatele, poměrně bizarním úkazem. Některé z těchto milých bizarností, či alespoň jinakostí, jsme zařadili do následující galerie. Abyste se také vy nebáli: Aspoň trochu se odlišit. Od toho, co vaše okolí, považuje za tzv. normální. Je to totiž více než zdravé.

Instagram autora těchto snímků, najdete zde. Kdyby něco. Je to moc fajn Japonec.

DALŠÍ ČLÁNKY O JAPONSKU
GALERIE: Existuje vůbec Japonsko? Je možné, aby všechno, co se o něm říká, byla pravda? A viděli jste už tuhle obskurní galerii?
GALERIE: Japonsko je zase dál. Místní děti proměňují západní popkulturní postavičky ve sněhuláky. Zkusíte to taky?
Japonské kočky se už několik let snaží dostat do muzea umění. Hlídači je do něj ovšem nechtějí pustit. Co na to internet? Bude mlčet?

Zdroj: Bored Panda