Hokejový Pittsburgh bojuje novým logem proti nenávisti! Co na to české kluby?

Hokejový Pittsburgh bojuje novým logem proti nenávisti! Co na to české kluby?

Je to takovým českým koloritem posílat kohokoliv do plynu, přát druhému smrt, lhostejno jestli je to cikán, Žid, slávista, sparťan nebo novinář. Prostě, takhle si tu žijeme za nečinnosti a přehlížení veřejnosti i nejvyšších politiků.
Jak to vypadá, když se zhmotní podobné stupidní násilí, to ví velmi dobře obyvatelé Pittsburghu. Jenže tam veřejnost lhostejně nemlčí.
Ve městě se vzedmula obrovská vlna odporu proti násilí a nenávisti s jednoduchým mottem STRONGER THAN HATE, do které se zapojila i pýcha Pittsburghu, hokejový team PITTSBURGH PENGUINS
Po masakru v pittsburghské synagoze oznámil šéf tréner Mike Sulliven, že hokejový tým k této tragédii rozhodně nezůstane lhostejný. Nadace Pittsburgh Penguins Foundation darovala pittsburghskému centru Jewish Federation of Greater Pittsburgh 25 000 dolarů.
To byl však jen začátek.
Na svůj zápas s NY Islanders nastoupili 30. října tučňáci s novou nášivkou na dresu.

Nášivka  STRONGER THAN HATE je stále ke koupi za 20 dolarů a vaše dolary poputují na podporu Jewish Federation of Greater Pittsburgh.
Dodnes se díky nášivkám vybralo 270 000 dolarů!

Po zmíněném zápasu s NY Islanders hráči PENGUINS svlékli své dresy, podepsali je a Pittsburgh Penguins Foundation vyhlásila aukci dresů.

Aukce jestě neskončila. Můžete přihazovat! Jak vidíte, dres Sidneyho Crosbyho je za 20 tisíc dolarů.

Takže, až vám příště na ulici zablokuje cestu jakákoliv skupinka nenávistných křiklounů, vězte, že to není normální, a že bychom rozhodně měli být STRONGER THAN HATE!

PRO HOKEJKY DALŠÍ NÁLOŽ:

Dívčí válka 2017? Rvačka mezi českými a ruskými hokejistkami. Tohle vaše holka neumí!

Tady by mohl tát led! Mrkněte se na nejhezčí fanynky týmů hokejové NHL!

VIDEO: Znáte rituály českých hokejistů? Podívejte se na ně v novém epickém spotu od Semtexu!