Přítomnost mimozemské civilizace prokázána

Přítomnost mimozemské civilizace prokázána
Bedřich Mýdlo / Exklusivně

Redakci Humr.cz se podařilo na zakázané skládce za Barrandovskými studii vyhrabat pomocí detektoru kovu plechovou přepravku na filmy plnou odstřižků z celuloidových pásů.

Podívejte se pozorně na tyto snímky.
_alien_calling_f

Že Vám na nich nepřijde nic nenormálního, nevšedního, natož dokazujícího přítomnost mimozemské civilizace?
_alien_texting_f

Takže zpět do historie.
Satirická sci-fi komedie Srdečný pozdrav ze Zeměkoule byla natočena v roce 1981. V té době Svět o mobilních telefonech v náprsní kapse asi nesnil, natož aby si dokázal přestavit, že by z takové miniaturní krabičky šla odeslat SMS. První krátká textová zpráva byla totiž odeslána až v roce 1993 ve Finsku.

Jak je z cenzurovaného výstřižku filmu, který měl být divákům navždy utajen, patrno, Milan Lasica evidentně píše někomu esemesku.

Odborníci jsou v šoku. Milan Lasica mlčí a nebo se vymlouvá na špatnou paměť. Na SMSky neodpovídá. Ostatní dosud žijící aktéři filmu tvrdí, že o ničem neví, neboť při natáčení na skládce nikdo z nich nebyl.
Nejen o ústřižek, ale i o celý film se začala zajímat NASA. Je to další svědectví o přítomnosti mimozemské civilizace v krátké době, kdy v létě obletěla Svět zpráva, že Indičtí archeologové objevili v jeskyních v Chhattisgarghu 10 000 let staré skalní malby, na kterých jsou vyobrazeni mimozemšťané a jejich vesmírná plavidla.
„Vypadají dost podobně jako E. T., které známe z hollywoodských filmů. Nález svědčí o tom, že prehistoričtí lidé buď bytosti z jiných planet opravdu viděli, nebo si je alespoň nějak představovali.
Pro nás vědce je to opravdu velká záhada,“ uvedl archeolog JR Bharat.
_skalni_malby

Teď snad již nikoho ani nepřekvapí „shoda náhod“, že se E.T. Mimozemšťan natáčel též v roce 1981.